WoW злато гејмкарти и слично

  • Креатор на темата Blacks
  • Време на започнување

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Јас имам 41.000 голд на Tarren Mill EU, пишете пп за комплет голдот кој што како нуди...

И ако некој знае луѓе што купуваат нека каже, ќе се договориме... Ќе има и за него дел ofc :)

Фала, толку имам да кажам,

пријатно LOL ;)
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
јас зедов game card 2 месеци за 3200 голд барем за голд е лесно сега ако сакаш само пиши ке завршиме работа:coffee:
Ае брат кажи како да зеам game card пишиии
П.С. ако немаш голд :D:D:D::D
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
game card za gold

Zdr na site me interesira dali e banalno da kupuvam game card ili cdkey na nekoj wow server znaci vo igrata ako baram ili ne e pozz do site wow igra4i:D
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
daj lugje dajte nekoj gold da mozam da po4nam na retail pa ke se rasduzime :D :D: D: D pozz do site wow igra4i
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
210
Поени од реакции
146
Daj kazete ako znaete nekoj sto protava GC na skullcrusher EU pozz
 
Член од
14 јули 2007
Мислења
21
Поени од реакции
7
Ми треба Game Card на Boulderfist за голд....
Почнав и ДК на Darksorrow, ќе биде 80 и 450 херб за 2-3 недели така да можам и од таму да соберам пари...

Така да ако шитка некој Game Card или ако знаете сигурен тип што ќе ми дае Game Card на Boulderfist/Darksorrow кажете ве молам...
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
znae li nekoj nekoj so prodava gc ili wotlk cdkey na skullcrusher EU so gold imam gold ne e problem nemozam da najdam covek pozz
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Jas ne mozam podobri ceni do 9.5k do 11.5k za GC da najdam.. edno drugar4e v4era na poslab server zede za 12k. Ako ne mozite da najdite javete mozda ke mozam da vi pomognam

Isto kupuvam zlato za kesh. Cenite padnati se vo posledno, zavisno od serverot od 100-150 denari za 1000 zlato.
 
Член од
19 август 2008
Мислења
58
Поени од реакции
1
Ako imas epten mnogu gold i si u frka togas idi na google i baraj nekoj popoznat mmo site primer vi davam www.mmopawn.com ides tamu imas msn od kinezite si gi adnuvas si zboris malce tesko se razbiraat ali ke se snajdete :) i cenkajte se sekogas uspeva namaluvaat do 1k gold zavisi kolku vreme zimas od niv. Ako nemas gold a ti treba gc spamaj guild forum, napraj 1 lvl char spamaj trade i toa snaogaj se :) pozz se nadevam ke vi pomogne
 
Член од
1 април 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
Продавам голд,исто така и купувам GC за голд на The Malestrom EU.
ПП ако сте заинтересирани.
 
B

Blacks

Гостин
Одете на mmopawn.com имате таму мсн адреси од кинезите, аднете ги на мсн и правејте муабет. Како што кажа Скали ценкајте се и цената ке можете да ја намалите барем за 1к. Веќе имам завршено неколку трансакции со типциве т.е имам купено 3 GC (7.5-8к голд секоја), WoW Original 3к мислам дека беше и ТБЦ за 5к. Така да безбедни се и проверени нема да ве заебат. Сега цената на GC-ot зависи од серверот на којшто се наоѓате. Јас сум на Kazzak и цените беа тие.

Поздрав
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Да трампа некој wotlk за голд? Ако не за голд, колку пари? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom