World of Warcraft: Mists of Pandaria

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Нова класа , Монк. Фала богу од одамна престанав да играм.
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Да сте ја прочитале книгата за Warcraft или играле,од Warcraft 1 се спомиња Pandaria и многу др работи...значи ова више долго време трае џабе викате сега се усра WoW заради пандите и некој други работи тоа си постои од одамна..
 
Член од
21 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ako nekoj ima namera da pravi wow acc na orginalnata, mozhe slobodno da me iskontaktira na fb (william hines so troll slika) za da napravime recruit a friend. Shto toa znachi? Toa znachi deka dvajcata nie kje imame 300% pobrzo leveluvanje, shot znachi ke leveluvame 3x nirmal xp sto e golema razlika. Isto taka ke dobieme epic mount i pet i razni drugi privilegii. za poveke info za ova "recruit a friend" vi ostavam link : http://eu.battle.net/wow/en/services/recruit-a-friend/.. Mozhete da me addnete na msn (trezbezvez@hotmail.com) ili skype (sugarfree920) isto taka :) Blagodaram :)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
utre izleguva 4.3 patchot mislam deka e mnogu dobar ovoj patch
 
D

Deleted member 53418

Гостин
kupivam wow acc so 85 char so bilo da ima samo da mozam da igram na cata cena do 2000-3000 neka e ili neka nema char do 50 euro max
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Не се глупирај со купување акаунти, ти пишав во другата тема, ти одговорив и на пораката што ми ја прати. Ако не ти се даваат многу пари да ги купиш експанзиите boxed, земи ги digital од официјалниот сајт, би требало поефтино да е.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
poevtino samo ako naceka nekoja promocija em poveke ke zeme em poevtino
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
kupivam wow acc so 85 char so bilo da ima samo da mozam da igram na cata cena do 2000-3000 neka e ili neka nema char do 50 euro max
друже некој да ја купи wow ке даде 70 евра + шо ке се утепа да крени лвл 85...и знаеш ли кога ке ти го продаде за 50 евра?
Никогаш а може и некој ден покасно
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
мислам дека позаникаде ке биде ВоВ со оваа експанзија
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.093
Поени од реакции
9.009
Почна бета тестот, проверете си ги акаунтите да не ви пратиле покана!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom