World of Warcraft: Mists of Pandaria

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076

  1. Нов континент - PANDARIA
  2. Нова раса - PANDERANS
  3. LEVEL 90
  4. PET BATTLES
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Се е тоа супер ама уште од ВАнила вов Близ ФЕЈЛААТ со балансирање на класите (пвп/пве) ....тоа дур не се среди ќе губат играчи ...
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
972
Поени од реакции
298
И после ај оди играј вов кога секоја година излегува нова верзија, таман ќе се уиграш нова верзија излегла.... Инаку ова пандарија многу детски изгледа
 

Selekt3

Волшебник
Член од
3 август 2011
Мислења
254
Поени од реакции
45
А дали треба да ги спуштам сите делови WOW за да можам да ја играм новава верзија Пандарија.Ќе можи некој да ми објасни.
 
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Оф леле кој фејл само.

Кога прочитав прво за новава експанзија мислев се заебаваат нешто Blizzard, сега гледам официјално е.

Панди бе и Покемон битки лол. Каде е appeal-от во тоа, ај разбирам BC нов континент, нови две раси, flying mounts, WotLK херој класа, епилог на Warcraft 3, Cataclysim целосно нов Azeroth, ама ова ич не го разбирам.

Највероватно е filler претпоследна експанзија за последната да биде од 90 до 100-ти левел и Sargeras како последен boss.

А таман мислев да уплатам некој месец-два за да ја видам приказната на Cataclysm, ова тотално ме предомисли.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.759
Поени од реакции
17.457
џабе се буните..расава ја имало на wow ..Кој играл обичната варкрафт па и дото знае дека имаше еден херој ко панда што беше :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Ova e samo pravenje pari ne e wow veke toa sho beshe Bc i Tbc bea zakon a sve ponatamu e epten vestacko imam igrano do wotlk i onaka beshe zanimlivo ama sepak TBC e ona najdobroto od WoW .
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Класично лижење гз на Кина, земја во која се повеќе и повеќе расте бројот на WoW играчи.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
има ли информации колку ке кошта оваа експанзија?
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Се претплатив 12 месеци унапред :) и добив гратис Diablo III, ingame Flying mount и пристап на бета серверите за Mists of Pandaria кога ке испаднат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom