Windows 7

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Мене ова(најверојатно, зашто никогаш не сум го прочитал цело, али според тоа што пишува на крај, тоа е) ми се појавува кога ќе ставам усб и се рестартира. Кај и да ќе му праам формат и ради други причини, па ќе видам дали ќе се среди или е до драјверите.
Симни Malwaarebytes & Hitman Pro, абдејтирај и скенирај за секој случај. Прво да отфрлиме можност за некој вирус па после ќе видиме дали е некој софтверски конфликт :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Симни Malwaarebytes & Hitman Pro, абдејтирај и скенирај за секој случај. Прво да отфрлиме можност за некој вирус па после ќе видиме дали е некој софтверски конфликт :)
Го имав Малверот и тогаш ми правеше исто, мислам дека уште од почеток кога стаив усб ми правеше таков проблем, така да не верувам дека е вирус. И ме мрзи сега да снимам вакви спајвер програми, кога и така компјутеров е за форматирање, ми прави проблем и на мејлот...
 
Член од
29 септември 2008
Мислења
219
Поени од реакции
5
me interesira dali moze da se resi sledniot problem-imam windows 7 pirat i vo poslednive nekolku dena se javuva karticka deka ne e legalen(mnogu nervira)pa me interesira dali postoi opcija nekako da ne se pojavuva?
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
моментално имам win7 home premiume.пробам да инсталирам windows7 ultimate симнат од zamunda.net но после за време на инсталацијата ми вели дека немам некои cd/dvd drivers..ако може помош??
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
540
Поени од реакции
72
моментално имам win7 home premiume.пробам да инсталирам windows7 ultimate симнат од zamunda.net но после за време на инсталацијата ми вели дека немам некои cd/dvd drivers..ако може помош??
Па ај кажи малце поточно што ти пишува, цела реченица како што ти ја дaва, препиши ја тука, пошто вака веројатно грешно си сфатил :)
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
моментално имам win7 home premiume.пробам да инсталирам windows7 ultimate симнат од zamunda.net но после за време на инсталацијата ми вели дека немам некои cd/dvd drivers..ако може помош??
Дај скриншот, вака викаш: косата ме боли, ама го чешам носот. Така нешто :smir:
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
моментално имам win7 home premiume.пробам да инсталирам windows7 ultimate симнат од zamunda.net но после за време на инсталацијата ми вели дека немам некои cd/dvd drivers..ако може помош??
Самсунг режач или сјебано цд.Пробај со екстерен режач ќе работи.
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
Па ај кажи малце поточно што ти пишува, цела реченица како што ти ја дaва, препиши ја тука, пошто вака веројатно грешно си сфатил :)

No device drivers were found.Make sure that the installation media contains the correct drivers, and than click OK.. :(
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Дај по ПП емаил, ќе ти пуштам торент од Ultimate SP1 тој сега го имам и е супер....
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Кај можам да си ја наместам револуцијава на компијутеров, на хп мислам дека можеше да се мести ама сега на 7-ва незнам кај е... Или јанглаш сум не мојт да се подесвит то?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Десен клик на desktop и Screen Resolution.
 
?

..........

Гостин
Ми треба активатор за седмица хоум премиум SP 1, на пп.
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
Ако може активатор за W7 Ultimate Build 7601. Благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom