Windows 7

Член од
12 март 2009
Мислења
17.891
Поени од реакции
13.083
Дај линк да видам кои се тие пдф од Лотарија и пробај друг прелистувач (Edge, Vivaldi, Opera, Chrome, Brave, Firefox).
До Windows-от, 99% не е.
https://www.loto.mk/DLSFiles/Dokumenti/Дневен извештај за 25.02.2020.pdf

Chrome користам, ама нема тоа врска, јас од Довнлоад фолдерот ги отварам, ама сега ништо не се отвара на Виндовс 7
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.331
Поени од реакции
27.303
https://www.loto.mk/DLSFiles/Dokumenti/Дневен извештај за 25.02.2020.pdf

Chrome користам, ама нема тоа врска, јас од Довнлоад фолдерот ги отварам, ама сега ништо не се отвара на Виндовс 7
1582759653157.png
А зошто не ги отвораш директно во Chrome?
И која програма ја користиш за отворање PDF документи?
Симни SumatraPDF
 
Член од
12 март 2009
Мислења
17.891
Поени од реакции
13.083
Прегледај го приврзокот 235297
А зошто не ги отвораш директно во Chrome?
И која програма ја користиш за отворање PDF документи?
Симни SumatraPDF
еве што е, не го симнува целосно
Untitled.png

всушност НЕ ги симнува, нема во Довнлоад фолдерот
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.331
Поени од реакции
27.303
Да,со Фајрфокс отвара, значи Хроме Проблем !!
Бриши кеш кукис итн во Хром. Тоа се прави со кликање ctrl + shift + del и штиклирање ствари и кликање clear.
И друг пат не ми викај
Chrome користам, ама нема тоа врска
да не ти дојдам таму...
 
Член од
12 март 2009
Мислења
17.891
Поени од реакции
13.083
Бриши кеш кукис итн во Хром. Тоа се прави со кликање ctrl + shift + del и штиклирање ствари и кликање clear.
И друг пат не ми викај

да не ти дојдам таму...
Да, тоа беше...ама правилната процедура е да ги наредиш Куките Хронолошки, па да бришеш од назад, кога почна Трублето... а јас ги избришав СИТЕ па сега не може ни да ти го Лајкнам советот ни да ти одговарам на пост, ни смајлевци.... во Хроме..
Но не е страшно, имам фајрфокс..
Ова се некој заебани Куки, не од Трајал, туку обични ФРЕЕ Онлине програми за едитирање на аудио....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom