Windows 7

Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Ја го пробав 7000 билдот, и све си беше ок, никакви проблеми, освен со глуп Мустек скенер, али бета е така да не верувам дека сите скенери и принтери се поддржани
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
238
Поени од реакции
4
Вака сеа, го избришав Есет Смарт Секјурити како антивирус и таму во Action Center вика дека пак го има и исталирав друг антивирус и не се покажува дека го има...што може да е ?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ја го пробав 7000 билдот, и све си беше ок, никакви проблеми, освен со глуп Мустек скенер, али бета е така да не верувам дека сите скенери и принтери се поддржани
И јас така мислев ама не е. Архитектурата е иста со Виста и 95% од програмите се поддржани.
Мене и игрите ми работат такада го користам најнормално. (РЦ1)
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Може некој да ми прати торент за најновиот Build? :kesa:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
Пред некој ден го инсталирав win7 Build 7000 ама неможам да се конектирам на интернет дали некој знае во што е проблемов.:smir:
 

snowmen

The Rock
Член од
26 јануари 2009
Мислења
108
Поени од реакции
1
Junkie daj pratimi go linkot za RC 1 64bit ama od microsoft da bide:smir:
inace zadovolen li si od windows 7?
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Вака сеа, го избришав Есет Смарт Секјурити како антивирус и таму во Action Center вика дека пак го има и исталирав друг антивирус и не се покажува дека го има...што може да е ?
И кај мене пишува дека имам АВГ, БитДифендер и Касперски иако АВГ-то и БитДифендерот ми се избришани. Сепак не ми претставува никаков проблем. Каспрски си фура како што треба. :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
238
Поени од реакции
4
И кај мене пишува дека имам АВГ, БитДифендер и Касперски иако АВГ-то и БитДифендерот ми се избришани. Сепак не ми претставува никаков проблем. Каспрски си фура како што треба. :)
Заборавив да одговорам дека се е во ред...Со правење на рестарт се среди...Поздрав :)
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
Другари мозе еден торент од виндовс 7, да не спуштам некоја неисправна верзија.. и да ве прашам работи cubase, reason... na nego?
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Луѓе ај ќе ве молам некој по ПП нека ми прати торент за Windows7 RC1. Ја неќев да симнувам сам пошо не знам шо верзија ќе ми се погоди. Затоа барам од некој што веќе го користел тој торент фајл и сигурен е дека фајловите функционираат. :)
Ви благодарам однапред. :)
:helou:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
a gi ima sahot i solitaire na win 7..?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Junkie daj pratimi go linkot za RC 1 64bit ama od microsoft da bide:smir:
inace zadovolen li si od windows 7?
Па според мене подобар оперативен систем дефинитивно не постои. Иако е РЦ, нема никакви багови, сите програми се поддржани, како што споменав поради фактот што архитектурата е слична на Виста.
Користи малку рам меморија, се стартува за неверојатни 30 секунди, после толку инсталации воопшто ми нема закочено. Го користам нормално дефинитивно нема подобра варијанта.
Линк повели http://www.mininova.org/tor/2373692
Јак торент.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom