Vip Survivor

Pallatino

Батулец
Член од
29 декември 2011
Мислења
63
Поени од реакции
21
Оти на сите им го напика во уста си кажа тоа што мислеше, тоа што не се доволно силни женските да преживеат во Сарвајвр!
За мене СЕБАСТИЈАН е победник,а после него МИЛАН!
Влада мудро тивко си изигра и си победи,секако не се караше со никого ниту му приговори на некого,плус на то глупачките им се допаѓаше ептен ВЛАДА,фаца беше во Сарвајвр да бидеме реални.... и секако тој си победи фино лепо!
Ова на финалето се деси или претходно ?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
A дали некој од форумов би се пријавил да учестува на шоуво ? баш онака ме интересираат ваши мислења
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.082
Што е со Ава бе? Што се потресуваше толку да и ебам се! Класична курва не ја можам!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
A дали некој од форумов би се пријавил да учестува на шоуво ? баш онака ме интересираат ваши мислења
Никогаш не би се пријавила на ниедно реално шоу. Не гледам причина зашто да ме има на телевизија што правам, како правам, секоја моја постапка да биде коментирана од сите. Во суштина воопшто не ги сакам овие шоуа, мислам дека нема ништо поскапоцено од приватноста и вакви работи ми се само за глупирање.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Што е со Ава бе? Што се потресуваше толку да и ебам се! Класична курва не ја можам!
Па не ли примети дека е затрескана во Владо? Кога сфати дека таа ќе му ја донесе победата не верувам дека била некогаш посреќна, не ни сонувала на такво нешто.
 
S

Stivie G

Гостин
Ава во еден момент целосно се побрка, кога требаше да гласа не знаеше на која страна да оди, напред назад само :pos:. Кога и го кажаа името ојде кај Владо да му шепне дека ќе гласа за него а со Милан не се ни поздрави од возбуда.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Oва со лапкањево е маркетиншки трик за популарнос :свиркам:
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
И сите клипови ги има поставено самата, самата си пишувала уводен текст, најбоља гуза у срвајверу или сл. она поза од почетокот кога се наведна над ковчегот.:D Добро тело има али фацата и е како на Сека Алексиќ:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom