Vip Survivor

М

Мартин`

Гостин
Дајте линк од видеата од финалето цело ? Инаку Ава колку антипатична е, се глупира ко кловн е .. мисли којзнае која е.
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Заслужено двајцата најдобри натпреварувачи имаа по 5 гласа. Иако бев повеќе за Милан воопшто не ми е криво што Влада победи.
Алекс вечевра беше бомба, многу е јака. :drk:

Иначе што е со ноктите на Огњен? Лакирани му беа во црно, и тоа не е првпат и пред некоја недела кога го даваа на Бекстеџ му беа црни. o_O
Какви VIP фаци беа учеснициве нема да ме чуди да е некој тишлер па да си ги исчукал ноктите со чекич :). И така не се покажа како добар ракометар.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Според мене Владо и Миланче имаа заслужено по 5 гласа,Ава фаворит на публиката не ме чуди мене пошто цело време ја зафркаваа некои како на пример НЕВЕН КРИСТИНА МАРТИНА И РЕД ДРУГИ измислиа дека е ретардирана ... ама им го спопика на сите нив.
 
L

Löwe

Гостин
Аииииииииииииииииии не бев во можност да гледам сношти. Али АВА :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Еј а зошто таа Јелена толку ги испонавреди овие кога гласаше? Што и направиле лошо?

И како тоа, барем пола од тие што гласаа за Милан, гласаа бидејќи му требале пари, а тој нешто збори како за него Survivor е завршен кога излеггол од островот и доста му било што влегол во финале?
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Еј а зошто таа Јелена толку ги испонавреди овие кога гласаше? Што и направиле лошо?

И како тоа, барем пола од тие што гласаа за Милан, гласаа бидејќи му требале пари, а тој нешто збори како за него Survivor е завршен кога излеггол од островот и доста му било што влегол во финале?
Во врска со Јелена, ништо лошо не и направиле, во филм си е жената дека таа е најдобра и дека другите не и се дораснати.
 
M

Moon Child

Гостин
Јелена цел Survivor се просераваше, ги обвинуваше другите за нејзиното излегување, а уствари сама сакаше така. И што и требаше незнам на крај да се изглупира кога гласаше? Глупачка!
Него се сеќавате на последната борба за Финале кога победи Никола, овие кокошките Мартина и Кристина му рекоа дека од нив ќе има по еден глас во финалето :facepalm:
И само мене ли вчера Мартина ми личеше на Боки 13?
Себастијан се уби од мелење кој и како заслужува да биде во финале, а он па дека влезе ја накрши. Може Алекс да влезеше ќе имаше некој глас.
Маја Лена кој ја шминкал да и ги врати парите. Кај и се образите надолу паднати природно, уште толку и ставиле руменило бетер ја направиле:facepalm:
Алекс, секоја чест, ептен им беше накурчена и драго ми е дека не рече ништо и не ги прашуваше, едноставно достоинството си го задржа и не влезе во конфликт со никој од нив. Доволно гледала на Тв што се случувало па и се разјаснило и без да ги праша очи во очи.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Jeленеа од кога испадна почна да просевава ,беше изволтирана што отпадна ,се правеше ко она да е најдоба.Мене ич не ми се допаѓаше Глупача е невидена
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Него се сеќавате на последната борба за Финале кога победи Никола, овие кокошките Мартина и Кристина му рекоа дека од нив ќе има по еден глас во финалето :facepalm:
И само мене ли вчера Мартина ми личеше на Боки 13?
Себастијан се уби од мелење кој и како заслужува да биде во финале, а он па дека влезе ја накрши. Може Алекс да влезеше ќе имаше некој глас.
Не, баш обратно беше. Рекоа дека нема да гласаат за него.
Да, личеше... Можеби идол и е :pos:
Себастијан сам е крив што не доби ниту еден глас. Влада на пример мудро си молчеше и со сите се дружеше и си победи... Но, секој со своја тактика. А кошулата на Себастијан :pos: ццц кај ја нашол :icon_lol:
И да, требаше Алекс да влезе, ама не изигра целосно паметно и тактички и тоа е тоа :D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Еј а зошто таа Јелена толку ги испонавреди овие кога гласаше? Што и направиле лошо?

И како тоа, барем пола од тие што гласаа за Милан, гласаа бидејќи му требале пари, а тој нешто збори како за него Survivor е завршен кога излеггол од островот и доста му било што влегол во финале?
За тоа Милан беше во право. Рече дека Срвајвр за него е завршен со влегувањето во финале и дека би било добро да победи т.е дека сака да победи но ТОА НЕ ЗАВИСИ ВЕЌЕ ОД НЕГО!! Затоа рече дека е завршено за него, пошто тука реално не зависеше од него ништо повеќе. Тој си ја заврши својата работа со влез во финале така да........
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Без разлика кој победи и онака сигурно сите ќе добијат по некој хонорар од снименото на островот,ќе си земат некоја пара плус популарноста им се зголемува ,сега уживаат ич не ги боле :D
 

Pallatino

Батулец
Член од
29 декември 2011
Мислења
63
Поени од реакции
21
Абе шо е финтава со Себастијан никој шо не му даде глас ?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Абе шо е финтава со Себастијан никој шо не му даде глас ?
Оти на сите им го напика во уста си кажа тоа што мислеше, тоа што не се доволно силни женските да преживеат во Сарвајвр!
За мене СЕБАСТИЈАН е победник,а после него МИЛАН!
Влада мудро тивко си изигра и си победи,секако не се караше со никого ниту му приговори на некого,плус на то глупачките им се допаѓаше ептен ВЛАДА,фаца беше во Сарвајвр да бидеме реални.... и секако тој си победи фино лепо!
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Абе Владо на лепота победи :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom