UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ми стигна порака за неуспешна трансакција, ваљда ме избрале,ама не очекував денес fuckk
Аман бе па ти, толку ти беше тешко 50 евра на картичка да имаш, бетер од жени на излози
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
ми стигна порака за неуспешна трансакција, ваљда ме избрале,ама не очекував денес fuckk
Вакви па некои што аплицираат, а немаат пари на сметката....
А што очекуваше, за нова година да ги повлечат парите?

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Кои идиоти ццццццццццццццццццццццццццццццццццццц
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Ко е таква работава да земам да си аплицирам и за зелена карта за америка може и таму ќе ме изберат, прво беше ѓезве во кафе, па сет тенџериња, па сега картиве, америкооооооооо идам чекај ме :brlav:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
ми стигна порака за неуспешна трансакција од банка, ваљда ме избрале,ама не очекував денес fuckk
Добро е нека има што повеќе вакви, да останат карти и за втора продажба :icon_lol:
 
Член од
29 октомври 2007
Мислења
23
Поени од реакции
2
Аман бе па ти, толку ти беше тешко 50 евра на картичка да имаш, бетер од жени на излози
е ајде де, не беше ни од 50, од 15 беше :( мислев денес да ставам и ништо бедови
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Ништо, сега барем парите што ми беа планирани за утакмицава ќе може да се коцкаат :(
Бар да можеше некако да се регулира тоа, иначе страшно педерска работа е што баш фановите на тимовите нема да можат да ги гледат.
И како ќе докажеш дека си фан на една од двете екипи?
На врата ќе те тераат да пееш навивачки песни па ако не знаеш онда нема карта? :D

Не се грижи, сега одма ќе излезат деновиве по "KUPI PRODAJ EFFTINO NA FEJSBUK" групи постови "Се продаваат карти за Супер Купот во Скопје. Картата се наоѓа позади голот, цена 450 евра или замена за стан во Скопје"
Му кажав сега баш на Боро на фб. Поради тоа што ме заебавате за Лукаку се случува ова. Уште @vidooq да каже, да видиме дали целосно фатила клетвата :D
А зошто те зезаат за Лукаку кога ти уште од мај ми викаше дека Лукаку и не ти е најдобра опција за во Челзи бе... :pos:[DOUBLEPOST=1499705292][/DOUBLEPOST]
Ova znaci deka me izbrale da?
Да бе :D Не е жена ова, и-мејл е, нема тука лоши хинтови и читање меѓу редови. Ако пишува дека е успешно значи успешно е :D
Веќе и ти ги одземале парите од картичка а за како ќе може да си ги подигнеш...не знам, ти ќе дознаеш, секако тебе те одбрале не мене :(
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Па нели немаше да може препродажба пошто секоја карта е на име и презиме шо замараа со број на лична карта и слично при аплицирањето ?
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
560
Поени од реакции
398
Продавам 2 карти,инбокс
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ништо, сега барем парите што ми беа планирани за утакмицава ќе може да се коцкаат :(

И како ќе докажеш дека си фан на една од двете екипи?
На врата ќе те тераат да пееш навивачки песни па ако не знаеш онда нема карта? :D

Не се грижи, сега одма ќе излезат деновиве по "KUPI PRODAJ EFFTINO NA FEJSBUK" групи постови "Се продаваат карти за Супер Купот во Скопје. Картата се наоѓа позади голот, цена 450 евра или замена за стан во Скопје"

А зошто те зезаат за Лукаку кога ти уште од мај ми викаше дека Лукаку и не ти е најдобра опција за во Челзи бе... :pos:
Можеше да има апликации преку официјалните веј сајтови. Пример јас имам акаунт на manutd.com едно 10тина години. Сигурно не ми е ради реда направен. :D Колку толку би било некое мерило. Не знам што да кажам стварно, ќе треба на Пепси да се надевам.


Ако не биде ни тоа, не само што не го гледам мечов, него ич не ни им ја гледам посраната ЛШ до 1/4 финале. (освен Јунајтед)
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
309
Поени од реакции
57
Каде бе со вакви прашања или си превозбуден или да се пофалиш дека те избрале.... пишува дека е успешно
Drugar jas seuste ne veruvam deka ke odam da go gledam utd. Drugi oci sakav da procitaat za mene :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
А зошто те зезаат за Лукаку кога ти уште од мај ми викаше дека Лукаку и не ти е најдобра опција за во Челзи бе... :pos:
Еве, нека се знае кое беше моето мислење!
Викам јас со години дека не ми е, ама од моменталните опции (Лукаку, Мората, Белоти), он ми беше најдобра. А уствари тројцата не се доволно добри засега :D

Како и да е, очекувам и јас да останат достапни карти, единствено ми нема логика зошто тогаш има и неуспешни апликации. Ќе објават сигурно денес/утре дополнителни информации.

Јас за малце ќе заебев. Без да знам нешто ми ја блокирале картичката и среќа сабајле видов па одев во банка да средам, знаејќи дека денес би требало да биде лотаријата :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Не знам што да кажам стварно, ќе треба на Пепси да се надевам.
Буквално истото и јас го помислив :D

Aма така па фановите на останатите екипи се третирани нефер. Има милион ликови што како мали направиле акаунти и се ложеле на Роналдо или што знам, па во меѓувреме прекинале.
Џабе јадеме гомна реално, ова е најфер начин за сите, нема причина за нервоза, а секако не го бираа македонци ова па да има "Aaa sfe so prijateli samo gi razdavaat se so vrski!!111!!", или имаш среќа или немаш....а после толку години живот јас си се помирив со фактот дека немам така да и не ме мава нешто посебно бед за овa :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom