UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

R

red.devil

Гостин
Педери... И јас не ги гледам... Нејче коцка поштеног човека... :place:
 
R

red.devil

Гостин
И на крај ќе добијат карти оние што ги мразат и двете екипи, а не нивните фанови.

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
Секогаш е така. Ми се јави братучед ми и вика дали може да ги продаде картите. Го избрале а во животот три натпревари има гледано од Јунајтед и Реал. :pos:
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Знае некој како иде подигнувањето на билетите? На врата ќе биде, или во пошта? Мора ли да биде лично и дали мора да си таму на тој ден ?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.560
Поени од реакции
52.351
Вашето барање за билет беше неуспешно.


Да ми го јадат курот. Не го гледам мечов жими се.
Педери... И јас не ги гледам... Нејче коцка поштеног човека... :place:
Му кажав сега баш на Боро на фб. Поради тоа што ме заебавате за Лукаку се случува ова. Уште @vidooq да каже, да видиме дали целосно фатила клетвата :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ништо и кај мене, честитки за извлечените :)))
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Вашето барање за билет беше неуспешно.


Да ми го јадат курот. Не го гледам мечов жими се.
Од сите што се испофалија до сеа, ниту еден фан на Реал и Јунајтед не видов, највише Барсаши добиле, пичка ви материна фарсашка што се пријавиле... :place:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.416
Поени од реакции
42.673
Од сите што се испофалија до сеа, ниту еден фан на Реал и Јунајтед не видов, највише Барсаши добиле, пичка ви материна фарсашка што се пријавиле... :place:
Бар да можеше некако да се регулира тоа, иначе страшно педерска работа е што баш фановите на тимовите нема да можат да ги гледат.
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Screenshot_1.jpg

Ко шо сфатив по пошта ќе ги пратат картите ? Овие нашиве гарант ќе ја посерат работата :/

Иначе и јас бев согласен да добијам во друга категорија доколку нема од прва.
 
Член од
29 октомври 2007
Мислења
23
Поени од реакции
2
ми стигна порака за неуспешна трансакција од банка, ваљда ме избрале,ама не очекував денес fuckk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.628
Поени од реакции
14.404
We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the UEFA Super Cup™ Skopje 2017 has not been successful.

После лотаријата за зелена карта, втора лотарија не сака годинава :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Да пуштам апликација за лотарија за педери - ќе ме извлечат дека сум лезбејка у пм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom