UEFA Europa League

Член од
14 април 2012
Мислења
31.541
Поени од реакции
62.426
Партизан има казна од 2 меча без публика на домашен терен, и ако Јунајтед е во првите 2 меча, нема да може да се иде и да се гледа.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Партизан има казна од 2 меча без публика на домашен терен, и ако Јунајтед е во првите 2 меча, нема да може да се иде и да се гледа.
Momentalno 1 so AZ Alkmaar nema da go igraat,so Molde izigraa 1 mec bez publika.Ne me cudi UEFA da odluci i toj so AZ da go izigraat so publika.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
Партизан има казна од 2 меча без публика на домашен терен, и ако Јунајтед е во првите 2 меча, нема да може да се иде и да се гледа.
Еден натпревар ја одслужија казната со овие во квалификациите што играа, така да само еден меч останува да играат без публика, а не два
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Ги гледав тро Арсенал, не знам дали Франкфурт се толку боранија ама Арсенал изгледаа супериорно на некои наврати.
Какви контри им правеа секоја чест, младите посебно ме изненадија, реализацијата им беше малце слаба ама ваљда од неискуство, инаку имаат многу добри млади играчи.
Франкфурт го распродадоа цел тим летово а зедоа просеци како Андре Силва, од овој поголема превара не постои, црно им се пиши, подобро нека испаднат од ова натпреварување оти со овој ростер нема да стигнат повеќе од 1/8 финале, оти немаат сила да играат два натпревари во една недела и можи во Бундес да се најдат заковани на дното на табела.
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Види ги Реал, Атлетико, ПСЖ, секоја година си местат, па никому ништо.
Кога имаш пари, што сакаш си правиш.
Те разбирам јас се, ама никаде не кажав дека не местат. Мислам дека ако ги подобрат премиите нема да се случува толку местење во ЛЕ. Тука пред се мислам на премиите за поминување на групата и самиот пласман во групите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom