UEFA Europa League

Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.649
Добро бе онај Мусачо грам мозок има ? Пред да се судри со Кеси, пред да го извадат на носилки се акна со сета сила со главата во Бартра (мислам дека тој беше) онака намерно се засили и во него директ, како бик некој, наместо да се пазат пд повреди вечерва за со Јуве тие глајте и нозете си ги расцепија.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.266
Листа на тимови што се пласираа за нокаут фазата:

Челзи, Ајнтрахт Франкфурт, Лацио, Арсенал, Баер Леверкузен, Цирих, Динамо Загреб
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.549
Поени од реакции
52.342
Ај да си го пофалам клубот у @Донев стајл :icon_lol: (само он ја има утнато темава, во ЛШ се фалеше)
Lazio have become only the fourth club to score 100 Europa League goals, after Villarreal, RB Salzburg and Athletic Bilbao.
Да појаснам, таму од никаде бев прашан и одговорив. Не сум фалел онака, колку да пишам негде :D
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Ај да си го пофалам клубот у @Донев стајл :icon_lol: (само он ја има утнато темава, во ЛШ се фалеше)
Lazio have become only the fourth club to score 100 Europa League goals, after Villarreal, RB Salzburg and Athletic Bilbao.
Se skapale igranje tamu zatoa dale 100 gola. :D

Aj za nekoja godina i Milan ke vi se pridruzit.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.649
Мал дел од атмосферата вчера во Севиља
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Daj pushtete videa shto napravil :D i Luiz Gustavo jak autogol si dade :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.230
Поени од реакции
41.504
Daj pushtete videa shto napravil :D i Luiz Gustavo jak autogol si dade :D
abe sto sve ne naprai, za dvata gola kumuva direktno, sea da ja fati so raka da ne ide u gol aut, mu paga od race u korna otide mu se smeese cel stadion hahaha.
Ovoj e psihicki unisten, mislam deka finaleto od LS vecno ke mu e pred oci, nisto drugo ne glea samo toa, veke se spekulirase deka ovie sakaat da mu ja zavrsat pozajmicata porano, i da go vratat, nisto cudno posle utakmicava toa da go napraat, nema poenta da ti brani ovoj gol dur ne se sredi na psihicki plan.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom