UEFA Europa League

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Слушај го идиотов.
Да ја распукам таа битолска проста глава
Нека му каже некој на ботов
Абе, плачко, ќе го тагнеш сеа @Acid и да се пожалиш за односот од други форумџии према тебе, како си бил репресиран и угнетуван?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Абе, плачко, ќе го тагнеш сеа @Acid и да се пожалиш за односот од други форумџии према тебе, како си бил репресиран и угнетуван?
Што убаво си ги сумирал постовите. А што не ги сумираше овие? Или овие не се рачунаат како навреди, без разлика што се тотално надвор од темава? Или тие не се рачунаат дека се поединечни постови низ теми на истиов подфорум во кои селскиов судија ме вреѓа веќе месеци уназад?

И ти ме споредуваш со единицата мерка за глупавост на форумот Стелт што не знае еден нормален цивилизиран муабет да направи без да навреди некој што има спротивно мислење од неговото..јас кој имам навредено кога дискутираме?..ова е форум секој можи да си ги кажува сопствените ставови ама да вреѓам тоа е премногу ниско и недостоинствено..па и уште да му барам грешки во буквите на некој во пишењето како тебе тоа е неиживеано и ретардирано.
На кој му објаснуваш бе?..него треба да му се нацрта дека Баерн порано ги газеше физички противниците со постојан пресинг 90 минути,ама неписмениот Стелт

ама џабе на кој ќе му објасниш,на членот што е мерка единица на глупавост во форумот
Ти да не му си брат на Стелт? Вакви натприродно глупи моронски реплики само вие двајцата сте способни да напишете.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Што убаво си ги сумирал постовите. А што не ги сумираше овие? Или овие не се рачунаат како навреди, без разлика што се тотално надвор од темава? Или тие не се рачунаат дека се поединечни постови низ теми на истиов подфорум во кои селскиов судија ме вреѓа веќе месеци уназад?
Твоите ги сумирав пошто ти плачеш за разлика од Џони, кој нит ти враќа, нит те пријавува.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Не, ти одиш на следно ниво, го тагираш Мац и цмиздриш.
Дали го имам тагирано Ацид за таквите преписки со селскиот судија и зошто не? Продолжуваш да пишуваш тотални невистини и глупости, вадиш муабети од контекст и ми вадиш мислења од оваа тема заради тоа што сум го тагирал Ацид кога сум бил навредуван заради сосема друга причина, но не од селскиот судија. Пеџа, у реду е работата, не се закопувај...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Дали го имам тагирано Ацид за таквите преписки со селскиот судија и зошто не? Продолжуваш да пишуваш тотални невистини и глупости, вадиш муабети од контекст и ми вадиш мислења од оваа тема заради тоа што сум го тагирал Ацид кога сум бил навредуван заради сосема друга причина, но не од селскиот судија. Пеџа, у реду е работата, не се закопувај...
Не, го немаш тагирано затоа што немаш основ, затоа што го навредуваш и ти а он не се оптеретува и те става на игнор. Кога ќе добиеш сајбер рејп, ко што добро знаеш да го добиеш од одредени членови и немаш можност и квалитет со истиот да се справиш, тогаш го бараш Мац и цмиздриш.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Не, го немаш тагирано затоа што немаш основ, затоа што го навредуваш и ти а он не се оптеретува и те става на игнор. Кога ќе добиеш сајбер рејп, ко што добро знаеш да го добиеш од одредени членови и немаш можност и квалитет со истиот да се справиш, тогаш го бараш Мац и цмиздриш.
Каков е тој сајбер рејп? Што ме навредувале за физички недостаток? Брао Пеџа, ај не умарај више жити се.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.991
Поени од реакции
6.243
Многу ме нервира ова што се манипулира со бројката за Скопје општо на интернет и сите си вадат бројки од памет....Скопје како град има редовни жители од околу 400.000,останатите луѓе се студенти,вработени,странци што не му е редовно живеалиште тој град и пак бројката којзнае дали стигнува до 500.000 што чисто се сомневам..не е толку голем град Скопје колку што се пиши само работата е тоа што има огромна френфренкција на луѓе и возила што доаѓаат секојдневно и од останатите градови како и туристи па затоа се создава таква слика..рачунајте од тие 400.000 околу 100 и кусуро се Албанци,Турци,Роми..и од тие 270+ илјади Скопјани не знам како очекувате да се наполни стадион од 34 илјади кога луѓето во глобала не ни гледаат фудбал и не се многу заинтересирани за спорт општо.
Џони Статистико, супер математика, Џони Питагора.

Да ја распукам таа битолска проста глава, пишува дека имало 959000 гласачи, а на ланските избори има милион и 784 илјади. Тоа е кога си селски судија - математика слабо... Ние дали сме биле нормални да сме молчеле ццц, а селскиов судија е за грев. Жалосно дури.
Изззззввввииииниииии Стелт GGG Головкин, Стелт Зекиров.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.281
Поени од реакции
22.562
Евертон - Лион : Пример за ферплеј фудбал со цивилизираните англиски и француски екипи .
И секако само 2 жолти картони.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.540
Поени од реакции
62.424
Се почна со оној сељакон Ешли Вилијамс. Копито.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom