UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
8.787
Поени од реакции
9.440
Каков строј, имаат послаба одбрана од Валенсија
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
551
Поени од реакции
508
Каков строј, имаат послаба одбрана од Валенсија
Страшно добри играчи имаат.Добар тренер може да ја склопи екипава да решета на сите страни.А ма добар тренер..

Со Тиаго , Мартинез топка немаше да пипнат..
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
11
Поени од реакции
9
ПСЖ,ПСЖ не ти е ова француска лига.Шо мерак ќе ми се напраи Баерн уште 2-3 парчиња да им бапнат.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
ПСЖ,ПСЖ не ти е ова француска лига.Шо мерак ќе ми се напраи Баерн уште 2-3 парчиња да им бапнат.

тешко многу фалат Тиаго и Робен, Рибери кај веќе влага у години па и само што се врати од повреда се глеа нема острина. Им фали на баерн минимум едно јако крило летоска.

Иначе овој Чакир грешник што е со судииве истиве грешници ги форсира уефа, сеа пак ќе му даат некое полуфинале финале да свири
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
5.114
Поени од реакции
4.351
Челзи во моментов е на второ место во група . :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom