UEFA Champions League 2010-2011

Кој ќе ја освои Лигата на Шампионите?


  • Вкупно гласачи
    171
  • Гласањето е завршено на .

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Ќе има смешки во Мај, нема 10 страни да ги соберат постовите што ќе ви ги цитирам. :)

Леси во Шпанија си трчка и сите го гледаат, лани му се погоди Интер, кутриот никаде го немаше. Не се дигајте толку, помалку ќе ве боли. :)
Мали мамара бе :)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Вистина е тоа дека се поделени натпреварите пола на 15 и 16 а пола на 22 и 23,т.е секој ден по два ќе има?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Ќе има смешки во Мај, нема 10 страни да ги соберат постовите што ќе ви ги цитирам. :)

Леси во Шпанија си трчка и сите го гледаат, лани му се погоди Интер, кутриот никаде го немаше. Не се дигајте толку, помалку ќе ве боли. :)

За истиот мислиме?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045

За истиот мислиме?
Еееј абе немој со ефтини провокации. :)

Ако веќе одиме во минатото, да побарам слики од Сколс?

Инаку мислев на тој Леси од лани, против Интер, ако воопшто постоеше таков на тој натпревар. :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Еееј абе немој со ефтини провокации. :)

Ако веќе одиме во минатото, да побарам слики од Сколс?

Инаку мислев на тој Леси од лани, против Интер, ако воопшто постоеше таков на тој натпревар. :)
Финале > 1/2 финале, така да барај слободно :))))
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.449
Поени од реакции
22.126
Објективно, никој нема шанси да и се приближи на Барселона.
И да, Милан, Манчестер :pos:
Милан тешко, ама Манчестер да. Не дека сигурно ќе испаднеме од Манчестер или дека се подобра екипа од нас, ама можат да ни бидат солиден противник.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
А да го дадат уште сега на Барса?

Ама не, и лани вака се размислуваше па си викаа челниците на УЕФА: „Ај ќе видиме, оваа година нека е пробна, па ако освојат, догодина уште во февруари ќе го дадеме трофејот на Барса“. И за несреќа на Барса, Интер ѓи дупна. Да не беше така, сигурен сум дека оваа година веќе ќе им беше даден трофејот.

:tapp:

Коа веќе сите трескате и јас да треснам нешто.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
И Iceboy го спомна Милан дека евентуално можат да ја загрозат Барселона:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Дај ми неколку добри причини зошто Милан неможе да и се спротистави на Барса ?

Колку дебилни муабети еј не ми се верува :tapp: Кој можел да ја исфрли Барса ? Било која екипа може да ја исфрли !
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Дај ми неколку добри причини зошто Милан неможе да и се спротистави на Барса ?

Колку дебилни муабети еј не ми се верува :tapp: Кој можел да ја исфрли Барса ? Било која екипа може да ја исфрли !
Бонера,Антонини,Јепес. Сакаш уште причини? Не дека Барса се напобедливи, во фудбал секој може да победи на секого, па и Милан на Барса, но ќе му биде многу тешко, посебно со ова одбрана каде само Тиаго вреди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom