Two and a Half Men

Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Не ми е нешто посебно смешна, али за тепање време е ок. Просечна серија, има и подобри. Многу подобри.

Па незнам ,кој ја глеал серијава или кажува дека не му се допага или кажува дека премногу му се допага,а овие вториве преовладувааат..
Мислам дека така е поставена како повеке да е машка серија,повеке финти и ситуации од кои на машките би им било повеке смешно..
Тоа мое видување..

 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
Оваа серија ми го разубавува денот..Прекрасна е...
 

Barbara.

Irreparable perfectionist
Член од
23 јули 2009
Мислења
369
Поени од реакции
15
Интересна серија, ја обожавам :vozbud:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Чим ја имам во колекција значи е добра, топло му ја препорачувам на секој кој што сака да се насмее.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Па незнам ,кој ја глеал серијава или кажува дека не му се допага или кажува дека премногу му се допага,а овие вториве преовладувааат..
Мислам дека така е поставена како повеке да е машка серија,повеке финти и ситуации од кои на машките би им било повеке смешно..
Тоа мое видување..
А бе не реков јас дека е лоша серијата, само дека има многу подобри, ја гледам кога ќе ја начекам имаат добри фори, нема врска тоа дека е машка, не се ограничувам, само кажав дека сум гледала и подобро и посмешно. :)
 

macaparket

Oфицијализиран Паркет!
Член од
16 јуни 2009
Мислења
281
Поени од реакции
14
ToП серија. :vozbud:
Најбоље беше епизодата кога го забораваа детето.:pos2::pos2:И на крај мајка му.:pos2::pos2:
 
Член од
26 јули 2009
Мислења
424
Поени од реакции
179
ОК серија, смешки се сите особено Џејк :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Мајката и таа што им пере и чисти се најзакон :smir:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ја гледам кога ќе ја фатам и ми се има видено како многу интересна и смешна серија, тоа малиот е закон:pos2:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Оти сега А1 ги репризира последните 5-6 епизоди,без никакво известување или причина?!?Ама жимикуров телевизија биле бе ц ц ц:jaj:
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Хехе, “Два и пол човеци“. Ги изглеав пред некои 7-8 месеци.
Многу брзо ми стана една од омилените серии.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Оти сега А1 ги репризира последните 5-6 епизоди,без никакво известување или причина?!?Ама жимикуров телевизија биле бе ц ц ц:jaj:
Којзнае. Изгледа смао 2 сезони откупиле, а најавуваа ПОРАКИ ОД СТОМАЧЕТО, таа кај да е, треба д апочне место оваа на А1
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Којзнае. Изгледа смао 2 сезони откупиле, а најавуваа ПОРАКИ ОД СТОМАЧЕТО, таа кај да е, треба д апочне место оваа на А1
Ако има вистина во твоево кажување стварно штета:jaj:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Па добро, можеби ќе продолжат од есен со нова сезона, „Пораки од стомачето“ нема многу епизоди, а плус и со Џим правеа размак меѓу сезони, ништо ново.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Во една од епизодите се појавува млада Меган Фокс како ќерка на Берта :icon_lol:.

Седи типката (16 години во серијата) на балкон по бикини и му вика на Алан ај земи од уљево да ме намачкаш инаку ќе изгорам. Типот и одговара не смеам пошто ако те намачкам јас ќе изгорам :icon_lol::icon_lol::icon_lol:. Многу беше јако :icon_lol:.

Инаку закон е серијата!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom