Trophy Manager

Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
кој сака пријателска утре имаме слободен ден....нека пише тука user и ке направам челинџ
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
кој сака пријателска утре имаме слободен ден....нека пише тука user и ке направам челинџ
Ајде бе. Тимот ми се вика Хучш United. Прати, ќе прифатам. Да се преслушаме. :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Кој сака пријателска нека ми прате тимот ми се вика FK Tikves.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
E не е фер.Изгубив 4-0 од македониум денеска и 1-0 од алоувед тим пред 2 дена.Не е фер.Сеа ми дојди во тимот еден французин 6м го земав и еден бугарин му предложив (голман) за 9 м да ми дојде у тимот зошто голманите ми се слаби.Ајде пријателска предложи ми суки јас сум FK Tikves.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
na dva boda do vrvot vo presret na poslednoto kolo......ke bide zesko so man utd devils ako e na forumov neka se javi pa ke se dogovorime:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
na dva boda do vrvot vo presret na poslednoto kolo......ke bide zesko so man utd devils ako e na forumov neka se javi pa ke se dogovorime:vozbud::vozbud::vozbud:
Леле последно коло и кај мене ќе биде жустро. Втор сум, 1 бод над третиот. Ќе има клање. :vozbud:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
FK GABER0-1Kumanovo2008

ооооо сум победил денеска :pos2::pos2: нема испадање од лига...btw не сум наместил атак формација не сум ни видел во тоа .. и какви пасови да бидат ... затоа изгубив први две инаку имам гром играчи еден 27 000 аси еден 20 000 друг и двајца по 10 000
а другите се по 2-3 000
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
E не е фер.Изгубив 4-0 од македониум денеска и 1-0 од алоувед тим пред 2 дена.Не е фер.Сеа ми дојди во тимот еден французин 6м го земав и еден бугарин му предложив (голман) за 9 м да ми дојде у тимот зошто голманите ми се слаби.Ајде пријателска предложи ми суки јас сум FK Tikves.

ти пратив..ти само прифати :pos2:
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Јовановски, извини, вчера не ми се отвараше страната на Trophy manager, не можев да стаам омладина, ти играв со прв состав, ама ваљда и ти играше со прв, а? Ќути, не ми се повредил никој, ќе ми требаат сите за последно коло. :vozbud:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
uf sum izgubil od kumanovo ke mora nesto da smenam za utre
 

Kajgana Shop

На врв Bottom