Trophy Manager

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.773
Поени од реакции
1.274
Еве на оваа страница има менаџер.
Правила
1.Се регистрирате
2.Креирате тим
3.Нормално се приклучувате во македонска лига
4.СЕ ЌЕВИ БИДЕ ЈАСНО


Ако сакате пријателска кажете кој тим сте и да ве растурам :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.095
Поени од реакции
1.822
Како мислиш да се регистрирам на ваа игра кога неможе да се логира?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Како мислиш да се регистрирам на ваа игра кога неможе да се логира?
Епа неможеш да се логираш ако се немаш регистрирано т.е ако немаш Акаунт,кога идеш на страната лево доле имаш полиња кај што пишува CLUBNAME и EMAIL
пополни ги тие и притисни Register и после само пополни ги другите полиња како Username,Password и почекај извесен период да ти го одобрат тимот.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.773
Поени од реакции
1.274
Епа неможеш да се логираш ако се немаш регистрирано т.е ако немаш Акаунт,кога идеш на страната лево доле имаш полиња кај што пишува CLUBNAME и EMAIL
пополни ги тие и притисни Register и после само пополни ги другите полиња како Username,Password и почекај извесен период да ти го одобрат тимот.
ti se imas registrirano ako se imas kazi koj ti e timot pa da prajme frendly
 
А

Ајсшутер

Гостин
Се регистрирав и веќе скоро 1 ден чекам да ми го потврдат тимот.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Сега се регистрирав сега ке чекам да ми го одобрат тимот.
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Па кажете бе дека има и кајганџии шо се стаени на trophy... :) Мене втора сезона ми е, жустро се борам за влез во втора лига. Иначе тимот ми се вика Хучш United, па ако сте за пријателска, бујрум.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.773
Поени од реакции
1.274
Па кажете бе дека има и кајганџии шо се стаени на trophy... :) Мене втора сезона ми е, жустро се борам за влез во втора лига. Иначе тимот ми се вика Хучш United, па ако сте за пријателска, бујрум.
epa ajde zatoa e otvorena temava za kajgangii da se priklucat......ako sakas prijatelska VaskoJo e timot ke ti ispratam pokana vo frendly league
 
На врв Bottom