Trophy Manager

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Епа неможеш да се логираш ако се немаш регистрирано т.е ако немаш Акаунт,кога идеш на страната лево доле имаш полиња кај што пишува CLUBNAME и EMAIL
пополни ги тие и притисни Register и после само пополни ги другите полиња како Username,Password и почекај извесен период да ти го одобрат тимот.
Добро не сум од фчера да незнам да се регистиррам.Се регистриарам и не сака да се логира ни меил ми стига нуи ништто.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Мене ми го одобрија тимот и кој сака пријателска нека пиши...
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Леле ми одбија да се регистрирам зошто меилот ми бил не сериозен
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Абе како принципот на играње и бодување во виртуелните лиги? BTW, влезе уште некој у таа кај шо сме ја и VaskoJo??
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Абе како принципот на играње и бодување во виртуелните лиги? BTW, влезе уште некој у таа кај шо сме ја и VaskoJo??
Epa vaka se igra recisi sekoj vtor den ima 34 ili 35 kola ne se sekavam tocno ti dava igraci vo timot natprevarite mozes da gi gledas vo zivo mozes da kupuvas prodavas igraci itn
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Epa vaka se igra recisi sekoj vtor den ima 34 ili 35 kola ne se sekavam tocno ti dava igraci vo timot natprevarite mozes da gi gledas vo zivo mozes da kupuvas prodavas igraci itn
Оф леле, не се разбравме. 34 кола има иначе. Знам како е принципот на лигите кај шо те дава со тимот, те прашувам за овие другиве, што ме покани ти у твојата лига. Нели сме само ја и ти моментално. Како иде принципот таму?? Или онака сме само у лига?
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
neznam jas sega samo ja probuvav kako ke bidi ako mislis frendly league mislam deka bodovite od tvojata liga se vazat
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Мојот клуб е Zemzela team...засега во трета лига но се надеваме по 4 кола во трета...кој е за пријателска :vozbud: може само нека ми пише и на профил за да знам чив е тимот :smir:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
3 бода ме делатод 2 место утре морам да победам а првиот ми бега 4 бода
денеска плус извадов нерешено пријателска со еден што игра лига на шампиони
 

Kajgana Shop

На врв Bottom