Tinder

Член од
1 октомври 2023
Мислења
556
Поени од реакции
1.807
Првпат пробав Тиндер и озбилно бараат 24евра месечно за да видам кој ме лајкнал?
Ауу каков скем ова, поскапо и од курви ќе излезе. :D
 

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
320
Поени од реакции
460
Првпат пробав Тиндер и озбилно бараат 24евра месечно за да видам кој ме лајкнал?
Ауу каков скем ова, поскапо и од курви ќе излезе. :D
Боље е да се плака така се чистат од голем дел тролови и скемери.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: AMS

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.653
Поени од реакции
23.687
Ако сте толку запечени да плаќате пари за Тиндер, трк до Солун.
Немора до Солун само, ги имаат Бугарија, Србија, Хрватска, Црна Гора. Унгарија веќе е must go дестинација.
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.953
Поени од реакции
3.465
Една ми рече дека сум немал empathy и compassion, друга дека не сум бил environmentally инфилтриран, а на третата и пречело што сум се согласувал со неа во се што ќе кажала. А уствари ја седев со нејзе у city mall и размислував абе човек цел живот имаш радикални ставови, види шо убаво ти вели девојчето кажи и дека е во право. И од срце се согласував со се што ќе кажеше таа ама изгледа ја претерав. А најголема траума ми остави кога со една богата од Tinder отидов право на шопинг и видов едно парче ниту зелено ниту жолто шо би рекле г... боја и си реков во себе можно ли е да постои ваква грда боја, а таа баш за тоа се фати... Веднаш знаев дека не е за мене.
Ne be druze, grd si.. samo ne sakale vistinata da ti ja kazat pa te lazele..
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.731
Поени од реакции
5.003
Стефуш Бебуш одамна нема пишано како стои ситуацијата и дали има уште дејтови, секс, врски, брак, другарки, жени и дали уште оди со згодни девојки од Тиндер на море. И искрено да ви кажам, почнувам да се загрижувам.
Ако дошла кризата и кај него, ние обичните смртници да почнеме лека-полека да си ја спремаме ортомата...

Стеване, ако си киднапиран, трепни два пуД.
Што ти е гајле. Овде не кажувам ништо.
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
827
Поени од реакции
1.294
Ова ти е стриктно за САД, Канада, Австралија, а можи и да се вклучи Велика Британија.

Во Европа и пошироко, освен горе наведените земји не е така. Е сега едно нешто шо има заедничко со тие од горе наведените земји е то шо жените се центар на вниманието. Алгоритмот на dating apps е напраен само жената да добива внимание, почнувајќи од најгрдата шо е одамна докажано, додека еден просечен маж одвај можи да добија неколку лајкој а камо пак да пишува со некоја или дејт да добија.

Во глобала dating apps машките ги пра очајни, лајк лајк по 100 жени, скоро без резултат. Како машко за на dating apps мораш да ја имаш наследено генетската лотарија, или да бидш барем малку натпросечен.

Социјалните мрежи исто така ги фаворитизираат жените. It's all mind fuckery. Создавање на комплекси од двете страни, преподујано его и препотетно створење (жените), проблем со само довербата, физичкиот изглед, недостоен, очаен (мажите).
 
Член од
5 март 2023
Мислења
432
Поени од реакции
1.743
Во која категорија спаѓа 19 годишна белкиња со едногодишно - двегодишно бебе од црнец ?
За другарка прашувам.
single mommy, my kid is my everything, инстаграм мамичка, strong independent woman, my baby daddy is in prison for murder, looking for 6 feet tall man with 6 figure income with 6 pack abs to accept my baby and take care for both of us еве неколку категории во кои спаѓа таа
 

12212112

17.04.2024
Член од
25 октомври 2023
Мислења
141
Поени од реакции
129
single mommy, my kid is my everything, инстаграм мамичка, strong independent woman, my baby daddy is in prison for murder, looking for 6 feet tall man with 6 figure income with 6 pack abs to accept my baby and take care for both of us еве неколку категории во кои спаѓа таа
Го заборави питбулот и модрото око
 

Kajgana Shop

На врв Bottom