The Wire

Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
вртам по хбо барајќи нешто да гледам случајно налетав пак на нив, си пуштив и си гледам веке добри 2-3 дена ми излегува дека Милчо Манчевски бил режисер на епизода мислам дека бесе 8ма од прва сезона и бев као :eek: ама идеме на еден re-watch... и секако легендарниот меме на Wee-Bey

Wee-Bey_Brice.jpg
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.099
Поени од реакции
4.490
Кога идела оваа серија на Мтв, не ми текнува на неа?

Банк ми е прејак лик, посебно со односот што го има со Мекнолти, прав bromance.

 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.249
Поени од реакции
6.827

Филозофира Џо како по обичај, на крај Марло кратко и јасно :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom