The Walking Dead

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Кое добро ебење има да падне за Рик и лепотицава, како што се суви одамна... Рик е сув веќе неколку сезони. Држете се, земјотрес ќе има! :vozbud:

Меги бремена, стварно ќе ми биде мака ако Глен е мртов. :(
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Ја мислам дебелата докторка ќе го среди светот. У глобала, досадна епизода.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Наредна цела ќе биде за дерил и компанија...



Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Еј, а Рик направи огромна грешка, прво го упука мажот на симпатијата, сега го учи нејзиниот гневен син(кој патем му беше лут и на Карл) да пука додека овој ја мува мајка му. Нуб!
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Еј, а Рик направи огромна грешка, прво го упука мажот на симпатијата, сега го учи нејзиниот гневен син(кој патем му беше лут и на Карл) да пука додека овој ја мува мајка му. Нуб!
И мене ова ми е некако грешка од страна на Рик, го заслепи оваа плавата. А, тој син му ептен несигурен ми изгледа, како што е лут на Карл за она девојчето ништо чудно да направи некоја глупост наредните епизоди.

Инаку епизодава добра, навистина штета ќе биде Глен да умре доколку Меги е бремена, која се што имаше изгуби.

Нареднава мислам ќе биде доста интересна, а како што изгледаше според трејлерот мислам некој од Дерил, Абрахам и Саша ќе умре или ќе биде гризнат од зомбињава, се надевам само Дерил не. :roker:
 
H

HoT IcE

Гостин
Абе какви грешки што ви е. Им дојде јајцето на гзот, видеа колку се (не)способни да преживеат без Рик и компанија. Зато сега ќе барат тегли ајвар да се најадат ко свињи пред колење(јадење од зомбиња) ебати плачипичките. Некои решија да се освестат, некои не. Неверувам да има поголемо значење од ова моментално синот на плавата милфица која искрено се надам дека Рик ќе ја оптегарчи, какво парче е.:icon_mrgr:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Најслабата епизода од оваа сезона. Мораше и некоја таква да има, класична филер епизода, ништо значајно не се случи.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Оваа Дејана уште сега изгледа како зомби, замислете каква би била кога би се трансформирала :shook:
А, дали е само до мене или стварно "докторката" како да не знае да глуми, како да се смешка и кога треба и кога не треба?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Добра фора прават со серијава. Се е сталожито после стадото кога се раздели и онака следна епизода гледаш БУМ се дешаваат фрки во стил на GoT.[DOUBLEPOST=1447189119][/DOUBLEPOST]Ти се плукнам у грдата, дебела лезбејка. Филм ми се скрши!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom