The Office

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
Koга ја гледам по вторпат се смеам повеќе од првиот, дали тоа значи ако ја гледам трет пат ќе се смеам уште повеќе :P:D
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Кратко јасно едноставно најдобро
без зборење само мртва тишина и лицата доволно говорат на крајот од работното време на светот му требаше ваква сценаиако ова е офице и има доста јаки сцене јас ја издвојувам баш ова

 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.491
Поени од реакции
4.334
Само што ја догледав цела и можам да кажам дека од дамна немам толку многу уживано гледајки серија. Навистина е посебна серија со прејаки ликови. Пресмешни и многу емотивни моменти поготову во последната сезона.
Мајкл фалеше последните 2 сезони ама за тоа го замени Двајт со што ми стана еден од најомилените ликови не само во серијава туку и поопширно.
Би сакал тие што ја гледале серијата да коментираат и од време на време да праќаат по некое смешно видео налик на темата за Френдс, поради тоа што оваа серија навистина заслужува повеке од 7 факинг страни..
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Дечки некој да ми даде добар HD торент. Нигде не можам да најдам
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.036
Поени од реакции
34.444
Сега ја гледав последната епизода, можам само да кажам дека нема боље серија!!!!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Syn
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Серијава доста пати сум ја фатила на тв.. имав гледано доста рандом епизоди и сега конечно се решив да ја гледам од почеток (знам срам да ми е).. до 4та сезона сум и серијава ми е ЕПИК, не знам кај ми бил паметот што одлагав цело време за серијава да ја гледам. :D
многу се смеев на ова :pos:
What's wrong with you, why did you phrase it like that :lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom