The Mandalorian

Член од
30 мај 2009
Мислења
9.772
Поени од реакции
22.868
Аха.. сега читам оти не била она.. инаку многу голема е сличноста затоа ме збуни ова.. Не се прави многу паметен.. Затоа јас прашав и не ми беше јасно...
Не мора да читаш, можи и да изгледаш како не била таа.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.140
Сега и спиноф серија за Боба Фет,максимално ја молзат Стар Ворс франшизата али ако продукциски е како Мандалориан give it to me.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.177
Поени од реакции
26.373
Сега кога Грогу е надвор од сликата пошто е со Лук не верувам дека во трета сезона ќе се појави многу....можеби во некоја ситуација, ќе видиме што ќе се случи со дарксејберот кој е во рацете на Дин Џариан и дали ќе се истепаат со Бо Катан.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.008
Поени од реакции
18.443
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.737
Поени од реакции
11.434
Јас за овие популарниве серии си гледам вакви reactions видеа од неколку јутјуб канали, и за финалето на Мандо мислам дека прв пат да имам реакција како и некои од видеата. :D
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.177
Поени од реакции
26.373

Kajgana Shop

На врв Bottom