The Mandalorian

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.889
Поени од реакции
14.675
На крајот од првата епизода во втора сезона се појавува лик кој всушност е вистинскиот Boba Fett чиј армор го носи Cobb Vanth (шерифот)
Одлична прва епизода, и очигледно хардкор заплет се спрема за наредните епизоди :)
И само да ве поздравам :P IMG_20201031_200755.jpg
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.727
Поени од реакции
3.307
На крајот од првата епизода во втора сезона се појавува лик кој всушност е вистинскиот Boba Fett чиј армор го носи Cobb Vanth (шерифот)
Одлична прва епизода, и очигледно хардкор заплет се спрема за наредните епизоди :)
И само да ве поздравам :PПрегледај го приврзокот 272452
Од каде ги купи?
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.889
Поени од реакции
14.675
Каде се наоѓа и по која цена ги купи?
карши рамстор, градски ѕид во кулите ... инаку цена на една фигурка е 990 денари, а имаат огромна понуда ( барај ги на фејсбук )
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.291
Поени од реакции
13.346
Досадна и бавна вторава епизода се крчка нешто интересно за третата најверојатно.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.072
Поени од реакции
10.842
Првата и втората епизода беа прилично добри, баш како квестови во RPG видео игра.

Ама третава епизода беше врв, штета неам изгледано Clone Wars (Rebels да).
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
4.294
Поени од реакции
3.013
Многу добра серија,вторава сезона е прејака.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.630
Поени од реакции
4.477
Многу добра серија,вторава сезона е прејака.
Цела серија е прејака :) Да има некој видео едитор, ентузијаст, да ги прекодира, ако можам така да се изразам, епизодиве, да личат како да се излезени во 80те, после Return of the Jedi. Не вака сега со 4К :D. Btw вечерва ја почнувам втора сезона.
 
На врв Bottom