The Fall

Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Последната епизода нема да биде денес, туку на 17ти. Како што ми се чини изгледа ќе има и трета сезона затоа што најавата за епизодата беше season а не series финале
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
За 10мин почнува последната епизода што ќе трае 90 мин
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Последно уредено:
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
И, заврши втората сезона? Јас чекав сите да излезат, па да си гледам онака нараат. :D
 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Ја изглеав и оваа :D
Многу добри ликови, поготово ликот на убиецов:ljubove:
Читав нешто дека можно е да има трета сезона ама уште не било официјално потврдено од bbc.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
BBC Two is announcing it has ordered a five-episode Season 3, with starsGillian Anderson and Jamie Dornan due back as Detective Superintendent Stella Gibson and serial killer Paul Spector
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
BBC Two is announcing it has ordered a five-episode Season 3, with starsGillian Anderson and Jamie Dornan due back as Detective Superintendent Stella Gibson and serial killer Paul Spector
Стварно се многу избалансирани овие од ББЦ , преска ме изнервираа со суспендирањето на Кларксон и Топ Гир , сеа ме израдуваа со ова :icon_lol:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
И дојде ред на втората сезона конечно.
Мене ми беше ок, првата сезона беше секако подобра, но и оваа не ми беше нешто лоша. Фино што вметнаа некој дел од минатото на Спектор.
Трета сезона знам дека ќе пуштат кон крајот на оваа година или на почеток на наредната, али поубаво ми е маратонски кога ќе си ги изгледам. Ваљда тоа ќе биде во 2016. :D
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Ги има на торенти првите две епизоди од трета сезона. Првата е катастрофа.
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Ги има на торенти првите две епизоди од трета сезона. Првата е катастрофа.
Како да гледав Grey's Anatomy :D:D:D

Симната ми е и втора, планирам понеделник да ја изгледам заедно со трета, во недела се емитува на ирската РТЕ, па веднаш утредента ги има торентите, а на BBC е во четврток.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас ја чекам да заврши скроз сезоната па да ја изгледам. Оваа и е последна сезона, така?
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Како да гледав Grey's Anatomy :D:D:D

Симната ми е и втора, планирам понеделник да ја изгледам заедно со трета, во недела се емитува на ирската РТЕ, па веднаш утредента ги има торентите, а на BBC е во четврток.
Па немаат уште материјал за приказна и мора да замараат со глупости. Во детали ја изгледавме операцијата на Пол.

Ме потсетува ова на последната сезона на Broadchurch
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.055
Поени од реакции
12.937
Јас ја чекам да заврши скроз сезоната па да ја изгледам. Оваа и е последна сезона, така?

It was reported that Cubitt has ideas for several seasons past Spector's arc. In September 2016, Cubitt confirmed that third series is Dornan's last, but expressed intention for future series. Cubitt added that the fourth series "isn't going to be straight away."Anderson stated: "I'm excited by the idea of potentially revisiting it in a few years, to see what transpires in Stella's life afterwards."
 

Kajgana Shop

На врв Bottom