That '70s show

Член од
26 мај 2010
Мислења
77
Поени од реакции
31
Иначе ако идеме баш ама БАШ до The first circle, го има во една ретроспективна епизода, то ес коа Ред ќе ги фати, и се присеќаат прв пат коа пушат :) негде 13 години имаа, Келсо со протеза таков :D
Кога Ред ќе ги фати тоа е последна епизода од 7 сезона кога Ерик заминува за Африка, а и карањето после тоа е интересно. А ти зборуваш за оваа сцена
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Кога Ред ќе ги фати тоа е последна епизода од 7 сезона кога Ерик заминува за Африка, а и карањето после тоа е интересно. А ти зборуваш за оваа сцена
Точно, ја зборев за трета сезона ако не се лажам.... Лошо се изразив не ги фати, него Хајд нешо го дознаа, пошо ја штитеше Џеки да не заврши у станица?
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
77
Поени од реакции
31
Точно, ја зборев за трета сезона ако не се лажам.... Лошо се изразив не ги фати, него Хајд нешо го дознаа, пошо ја штитеше Џеки да не заврши у станица?
Да тоа е тоа, кога сакаше да го исфрли од куќата.
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
77
Поени од реакции
31
This isn't like the time you got a hampster, named it virginity, then lost it right?:pos:
една од мојте омилени епизоди се скинав од смеење а уште така Дона кога го имитира Фез во негова имагинацијаОваа е од 100 епизода од серијата (4 сезона 23 епизода мислам) уште оваа епизода е позната под име That 70's musical
 
Г

Гучи

Гостин
Да легендарна серија позната по многу инсерти како што се "the circle" (кругот е кога има камера во средина и ги покажува децата кога се ’качуваат на 7мо небо’:vozbud: ;) - пушат марихуана)
Како што јас се наоѓам моментално :D
Иначе многу јака серија, обавезно ја глеав.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
This isn't like the time you got a hampster, named it virginity, then lost it right?:pos:
Oва ме потсети кога Фез пееше: „I'm going to do it, I'm going to do it“ пред куќата на Нина :pos:

И по втор пат кога пееше: „I'm going to do it again, I'm going to do it again“ :pos:

Епизода не испуштав од серијава. Дамнешни беа 70тите... :pipi:
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
77
Поени од реакции
31

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.473
Поени од реакции
28.725
Оваа беше најдобра.

Точка.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Си ја симнав да ја гледам од почеток. Ептен голем фан сум на серијава, особено на Ред и Кити. Какви ликови се тоа, мајко мила. Ред строг и мрчатор, Кити одлепена и весела :pos:


А и на блуперсите им се смеам. Моментот со Кити во стриптиз баров од 4:44 па натака:pos:

 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.525
Поени од реакции
33.717
Koa ja gledav ko mal ja svigjav jackie

Sea ja pustame so devojkata pred spienje... Kolku samo mi e sexy donna

Vkusovi se menjaat drasticno
Bez karakter si wot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom