That '70s show

B

black angel

Гостин
serijava e top ja davaat na sitel sekoj den od 21.45 a na kablovska ja ima na obn.najdobra serija do sea!mislenja people:pipi::helou:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.246
Поени од реакции
24.728
Серијава е супериска, најзакон актер-тој латино типот
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Смешен ми е само тој хипикот со витканата коса, инаку генерално серијата ми е ретардирана, за што длабоко придонесува глумата на Ештон Качер.
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Fez:Good day! I said Good Day!:pos::pos::pos:
ѕверови се:pipi:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
66
Интересна серија, само Качер стварно иритира со глупавоста...Во глобала е ок, не ја следам најредовно, ама добра е за тепање време.:)
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Хехе... Е. Качер :pos: некои епизоди се стварно супер ама некои се тапа. Најзакон дел од епизодите кога ќе се соберат на таа округлата маса и ќе дискутираат, Људила.

Добра серија за релаксирање на мозокот и затегнување на стомачните мускули.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
серијата е ок,најсмешни ми се фез и тој бушавиот.го сакам ештон качер,ама во серијава глуми(ај хоуп соу)премногу глуп и некако ја тупи целата серија.иначе серијата е ок,секогаш кога ќе ја фатам ја глеам
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Ја обожавам серијава. Ме релаксира и ме смее па затоа и ја гледам:pos:
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Хехе... Е. Качер :pos: некои епизоди се стварно супер ама некои се тапа. Најзакон дел од епизодите кога ќе се соберат на таа округлата маса и ќе дискутираат, Људила.

Добра серија за релаксирање на мозокот и затегнување на стомачните мускули.
Тоа е нелегалниот дел од тој период:wink:,баш интересно им текнало,многу луди муабети паѓаат...
А иначе мислам дека Качер баш добро ја има одиграно улогата,и придонесува многу во серијата...ми се свиѓа ептен како ги имаат претставено 70тите:pipi:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Серијата е супер...Воглавно излегува од просечната американска серија.Само периодот во кој е снимана дава посебен шмек...хипи времето,па мора да е интересно...:vozbud::smir:
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
Оваа серија ми е плукнат Телетабис. Американски смешки:)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Качер е намерно дебилен...
Како не сте го сфатиле ова до сега :S :S
 
Член од
23 август 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
Sверови се нај смешно е коа на Естон Качер ке му се појави бубуљица пред да се слика
 

Kajgana Shop

На врв Bottom