That '70s show

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Многу е смешна серијата !!:pos2:
 
Ј

јовица11

Гостин
top serija ali so e so sitel?!kupija novi epizodi pa davaat pa ne davaat,valjda ke ide po zavrsuvanjeto na W&G
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Штета што веќе ја нема на Сител,многу беше добра!
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Хехе... Е. Качер :pos: некои епизоди се стварно супер ама некои се тапа. Најзакон дел од епизодите кога ќе се соберат на таа округлата маса и ќе дискутираат, Људила.

Добра серија за релаксирање на мозокот и затегнување на стомачните мускули.
diskutiraat?! lol pusat trava ... zatoa imat tolku cadovi :D:pos2:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Нешто како лајт сатира на седумдесеттите треба да биди серијата. Не е којзнаешо, имам гледано некои епизоди, ама не ми е нешто омилена.
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
75
Поени од реакции
3
Дали некој ја гледа серијава?
Според мене една од најдобрите од ваков тип и една од моите омилени..
паѓам од смеење кога ги гледам..стварно се луди.. 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Еј серијава е закон.Мислам како што може да ме насмее ештон кече и тој фез никој друг.Сеа ги глеам ба нова и на сител.Стварно се многу јаки.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
788
Фез е најзакон.
 

Таа

Утро
Член од
22 јуни 2008
Мислења
118
Поени од реакции
6
Стварно си имаат јаки фрази. Жена му на Red, Kitty ми е најјака кога ќе попизди нешто и кога ќе почне да се смее.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom