Te сакам?

Член од
5 јуни 2006
Мислења
16
Поени од реакции
0
elen4e_bonjovi напиша:
Jas mislam deka mnogu se retki maskite so ke ti kazat deka te sakaat, a i da ti kazat retko toa e vistina.Jas ne sum kazala na nikogo do sea ali ima vreme a i cekam maskite da go kazat toa prvo za da ne se zaebam...
Koj cekal docekal,cekajki i si umrel,pazi da ne go skrkas i ti,nemoj ti da mu vikas na nikogo nisto i nemoj da OMETAS!!!!!!!!!!!!!!!!
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Ко ќе лажам, полесно ми е да кажам „Те сакам“.
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
ragazza напиша:
Sekogash igram so otvereni karti ako sakam nekogo ke znaj i toj i site drugi a ako e stoka to da go zloupotrebi , ednostavno ne bil za mene :)))))
PO4IT ZA OVA!!!!!

Najubavata misla na celiot forum shto ja imam pro4itano...A toa dali kje reches 1 dvapati ili 100 pati TE SAKAM spored mene ne igra nikakva uloga (bidejki pro4itav deka ako si mu velel non - stop TE SAKAM na partnerot, ti si so nego za zabava???) Jas ne se soglasuvam so toa, bidejki ubavo mi e chustvoto deka sum sakan , deka imam na nekoj da se potpram koga mi e tesko.Devojkata mi go veli toa, a i jas nea..I so toa se raduvam, zoshto se pokazuva deka go chustvuva toa..A chista glupost e toa ako ti rechel 1000 pati e za zabava...VAZNO E DALI CHUSTVUVASH DALI TE SAKA!!!
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
228
Поени од реакции
0
porano be mn naivna i mu kazuvav na deckoto kolku mi znaci i kolku go sakam no sega veke ne .posledniot pat koga imav moznost i koga trebase da gi kazam tie zborovi navistina ne mozev mi bese premnogu tesko,mozebi zatoa sto navistina gi custvuvav tie zborovi koga lazam odnosno koga bas i ne go custvuvam toa e mn polesno mozam da povtoram poveke pati

[Едитирано од FortunE: во иднина пишувај со нормална големина на букви (2ка) и црни, а не розеви, зелени, сини и слично. Фала.]
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Да кажам Те сакам не ми е тешко само на оној кој мислам дека стварно го сакам и кој мислам дека заслужува да го слушне тоа,но потешко е да се каже кога чуствата ни се измешани кога незнаеме што сакаме.Или ако типот со кој идеш и сакаш да му кажеш е некој фраер по кој сите трчаат по него мислам дека ќе биде уште потешко зошто тогаш незнаеш дали е паметно да се каже а он да не го искористи тоа за исмејување или да те исмејува пред другари,другарки...Незнам ни јас како подобро да објаснам:)
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Ако навистина го мислам тоа а знам дека и спротивната страна го мисли истото, тогаш не ми е ич тешко да го кажам и покажам тоа. Но ако е спротивното од ова....Тогаш малце потешко..
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
JeCILaDy напиша:
Ко ќе лажам, полесно ми е да кажам „Те сакам“.
Sposobna si vo oci da mu recis TE SAKAM a da ne go mislis to?!
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Способна сум и тука да му кажам АCID ТЕ САКАМ па две години идеме нормално е дека го сакам и дека можам да му кажам дека го сакам , воопшто не ми е мака да го направам тоа јавно доколку е вистинито.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Нате напиша:
Способна сум и тука да му кажам АCID ТЕ САКАМ па две години идеме нормално е дека го сакам и дека можам да му кажам дека го сакам , воопшто не ми е мака да го направам тоа јавно доколку е вистинито.
И јас тебе те сакам. :wub:
Само да не правиме шпански серии тука, продолжуваме во живо. :wink:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Нате напиша:
Способна сум и тука да му кажам АCID ТЕ САКАМ па две години идеме нормално е дека го сакам и дека можам да му кажам дека го сакам , воопшто не ми е мака да го направам тоа јавно доколку е вистинито.
Acid напиша:
И јас тебе те сакам. :wub:
Само да не правиме шпански серии тука, продолжуваме во живо. :wink:
Хахаха децата се засрамија! :)) Абе Ацид препушти се на чувствата јавно и направи од време на време шпанска серија, слушај го батко ти вардарче он е од Аргентина и е по шпанските серии. :)) :star:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Пер, не сме сите делфини. :)
Назад на темата. :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Темава не е да кажувате кој кого сака. Те советувам да го прочиташ барем првиот пост од темава.
 
Член од
16 јуни 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
FortunE... znam de :)...ama da i kazam jas koja ja sakam...ne pram nesto loso :P
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Ne znam kako mozat nekoi v lice da ti recat "te sakam" a da ne go mislat to
 

Kajgana Shop

На врв Bottom