Teтово

Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
abe lugje vo tetovo edna ili dve nevladini vrtat nekoj si dijalog za zaemna sorabotka ima pusteno francuski i engleski pederi da drzat demagogija inaku vo sklop na niv jehovini kurtoni sirat novorezirani sranja,a na derbi tetesk skendija so da se zboruva rezilj se siri radikalizam od dvete srani 4 kluba vo 1 liga 2 so izlez vo evropa a nemame ni toalet na stadion cirkuz skroz:da ne zboruvame diskoteka od 20kvadrati 4 kafici i jebano tesni kafeani sto licat na drumski anovi pusenje fiskalizacija na mizerno nivo manifestacii vo gradot i na plostad no koment bibliotekata e rusfajz gradski autobusi jok 2 se samo divi kombinja i prevoznici puka taksinja kolku ti dusa saka a od kade na lugjeto vo tetovo pari?ako nekogas se snima dokumentarec sigurno bi bil za gradot koj e anarhisticko rasisticki raspo,ozen vo koj vadeat stravot i teroror vo nadez za podobro utro bi dal predlog mozebi e smesno no dali tetovo e grad vo mkd i sto nprav drzavata za zitelite na tetovo koj ne vo tolku mal broj vo navodnici 300 000treba li da se ntapravi lista so baranja na zitelite na tetovo no koj ke go cue nivniot glas so idealni preporaki i predlozi kazete vie
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Роди ме мајко анѓел и воскресни ме на темава, везе немаш што збориш Ангелчо Духовденски, надам се да си бот.
Според глупостиве што ги зборите, испаѓа дека ја од дома пред да излезем се крстим 3 пута дан ме опне некоја сачмарка по глава додека отидем до чаршија, а додатно и панцир носим и снајпер да упуцам некој од браќава.
Нема ни н од ноќен живот, има корупција од корупција, ама дека не било безбедно и народот бил угнетен, алал му курац и свака му дала на тој што ве мота.
Ќе речев да дојдете и сами да видите, ама нејќемо пичке таке да не доаѓајте, само слушајте педерски глупости, боље ни е без вас.

И самиов факт што на племево им било интересно да напраа вакво видео кажуе многу за нив.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
И самиов факт што на племево им било интересно да напраа вакво видео кажуе многу за нив.
За кое племе мислиш? За ова ли?


До кога ќе навредувате ебате!!
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
od plemr do pleme ima razlika ima pleme s ooteklo ima i pleme sto glumi deka e necivo poteklo a ustvari e bez sema: kako i da ne mi popuj momce zs sum od tetovo a kolku jas go znam gradov i svaki slepec u nego ti tolku nemas vlakna na glava zatoa citas li sto pisuvam od prokletite Albanci koj vrsat nokna manijacka smena lugje nema o grad a ako tolku vi se interesni makedonkite zemete od vasite da imame malku i nie ili da im oisuvame na fb ako nesto ne ti e jasno city petok poveli pa da vidis na delo pozz od tetovcanec a toa demagogijata u gorna carsija nudi ja na tie so noksirite a tuka so da oises ke ostanes kacak jasno ,i ne ja napadjaj devojkata so toa ke go pokazes tvojot primitiviam and original face taka da ne glumi jagne kj si vol
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
od plemr do pleme ima razlika ima pleme s ooteklo ima i pleme sto glumi deka e necivo poteklo a ustvari e bez sema: kako i da ne mi popuj momce zs sum od tetovo a kolku jas go znam gradov i svaki slepec u nego ti tolku nemas vlakna na glava zatoa citas li sto pisuvam od prokletite Albanci koj vrsat nokna manijacka smena lugje nema o grad a ako tolku vi se interesni makedonkite zemete od vasite da imame malku i nie ili da im oisuvame na fb ako nesto ne ti e jasno city petok poveli pa da vidis na delo pozz od tetovcanec a toa demagogijata u gorna carsija nudi ja na tie so noksirite a tuka so da oises ke ostanes kacak jasno ,i ne ja napadjaj devojkata so toa ke go pokazes tvojot primitiviam and original face taka da ne glumi jagne kj si vol
Многу долга реченица напиша бе...:pos:
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
od plemr do pleme ima razlika ima pleme s ooteklo ima i pleme sto glumi deka e necivo poteklo a ustvari e bez sema: kako i da ne mi popuj momce zs sum od tetovo a kolku jas go znam gradov i svaki slepec u nego ti tolku nemas vlakna na glava zatoa citas li sto pisuvam od prokletite Albanci koj vrsat nokna manijacka smena lugje nema o grad a ako tolku vi se interesni makedonkite zemete od vasite da imame malku i nie ili da im oisuvame na fb ako nesto ne ti e jasno city petok poveli pa da vidis na delo pozz od tetovcanec a toa demagogijata u gorna carsija nudi ja na tie so noksirite a tuka so da oises ke ostanes kacak jasno ,i ne ja napadjaj devojkata so toa ke go pokazes tvojot primitiviam and original face taka da ne glumi jagne kj si vol
:pos: :pos: :pos: :pos: :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom