L
Поени од реакции
125

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Од Кавадарци другар
  L
  Leut
  Pa sum bil vo Kavadarci pred nekolku godini i sostojbite na patistata se daleku daleku podobri od Tetovo, tuka ne zboruvam za centarot ili, zboruvam za ulicite niz grad, ne znam kolku si setal niz Tetovo.
  Near
  Near
  ја бев(т.е. поминав) низ тетово пред 4 години,одев нагоре накај Шапка и успат кафе пиевме и океј ми беше. Иначе многу е изменета ситуацијата од тогаш,секаде има дупки ии ако немаш кола со добри амортизери лошо е. дојди,ќе видиш :)
  L
  Leut
  pa ni vo tetovo ne se ima izmeneto mnogu
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom