Teтово

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.340
Поени од реакции
49.867
Испадна дека сепак Југохром имал влијание врз загадувањето. Како и што претпоставував.
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
3.129
Поени од реакции
1.402
Испадна дека сепак Југохром имал влијание врз загадувањето. Како и што претпоставував.
За да дознаеме дали има улога, морало да пресметаат за сите месеци и кога работеше Југохром, па да се направи некоја споредба како е, вака извадилие за 2 месеци, а не се земени во предвид и временските услови, дали и колку ветер имало, дали имало врнежи на дожд и сл.

Се додека не направат подобра детална анализа, ќе го сметам за пропаганда!
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.270
Поени од реакции
3.486
Дечки чув дека ќе отвараат Џамбо во Тетово, точно е?

Sent from my E2105 using Tapatalk
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.584
Поени од реакции
10.097
Дечки чув дека ќе отвараат Џамбо во Тетово, точно е?

Sent from my E2105 using Tapatalk
Да, кај основното училиште Наим Фрашери. Поточно поранешната фабрика Неметали ќе биде Веро Џамбо.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.535
Поени од реакции
2.233
Јас разбрав кај шик и јелак, значи карши сегашново Веро..
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.297
Поени од реакции
2.803
Кај тетекс фабриката мислам ми рекоја карши

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.340
Поени од реакции
49.867
што? може нешто далеку да ти е у градот?
(а не живееш во Скопје)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom