Teтово

Член од
26 септември 2007
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.890
Дечки да предложите место каде има добри гуми и добра цена ?
Бибај на излез од Тетово кон Гостивар, блиску до патарината, продава корејски гуми Нексен, мислам дека се ефтини, а не се лоши
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Бибај на излез од Тетово кон Гостивар, блиску до патарината, продава корејски гуми Нексен, мислам дека се ефтини, а не се лоши
Бев у Бибај да ти кажем не ми се свиѓаја Тигар, Сава и уште едни со цените
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.890
Бев у Бибај да ти кажем не ми се свиѓаја Тигар, Сава и уште едни со цените
Тие се ексклузвни дистрибутери за Nexen, другите (тигар, сава) ги има со додаден профит за него. Тие се главните продавници, Бибај, Пнеуматик, Дунлоп во Порој, и Беџети Компани - овие сигурно ќе ти понудат Ласса, оти таму имаат најголема маржа (илинденска кај средно медицинско школо). Пробај и со овие онлине спореди ги цените, https://kupigumi.com; www.gumi.mk; http://egumi.mk/mk/, па одлучи се.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.165
Поени од реакции
15.953
Со Пнеуматик јас имав лошо искуство, мајсторите таму забраеле да ги стаа пикснете на бандажите и колата ми тресеше ко луда коај ќе излезев на автопат со поголема брзина.
Па после дешавкава, разбрав муабети дека уствари у Пнеуматик работеле "најдобрите" вулканизери.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.804
Абе, беше некогаш кај вас 1200 pm10?
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Тетовоооооооооооооооо <3 носталгија ме мава
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.804
Било?
Ме зачуди. Ја мислев дека највеќе до 1000 стигнавте (тогаш кога беше Југохром)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
chisto onaka samo da ve prasham,,,dali seushte gori djubrishteto na deponijata na zheleznichka,,,ili i toa samo od sebe se izgasi paralelno so odzacite na Jugohrom,,,,,
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
346
Поени од реакции
165
Значи сега ќутите кога веќе не можете пред фактите да ломотите, што луѓе сте бе вие кога партијата ја ставате пред здравјето на вашите деца?
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Значи сега ќутите кога веќе не можете пред фактите да ломотите, што луѓе сте бе вие кога партијата ја ставате пред здравјето на вашите деца?

Сакаш да кажеш дека не е загадено сеуште?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom