Taboo, бледа копија на Tatu или...?

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Ги гледав на саем како скокаа,а за вокалниот квалитет неможе ништо да се каже од една песна
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
TATU????????????? pa vie ne ste normalni... sporedbava e .....Od Tatu pesnite se pesni a ne drekanja... pa so niv i bi legnala a ne so ovie....
Ma teski drolji..... ne gi citav postovite ali dve cisti nemaat... prosto pocnavd a se prasuvam zas ne pocnam da peam i jas... mojot aut glas koj e samo za pod tus ke go pomesam so meshanje i sexy izgledot... ABE NAJNOVA MAKEDONSKA ATRAKCIJA KE BIDAM.... na site tuka ke vi dadam avtogram ... kolku da vi se zablagodaram za idejata da stanam pevaljka...:pos2::pos2::pos2:
se zapisale sredno muzicko i sega aj ke peeme..
babami vika SVASTA P***A RODI
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Девојчињава ок изгледаат, само што песнава и спотот им се утнати. Како и да е не сметаат, нека се пробаат. Доста ми е од оној Александар Митевски и слични напори како него:tapp:
Сега за сега Дани ми е нај-ок
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Дали смеам да забележам дека песната е грозна?

Ама онака комплетно грозна???


Знам дека смеам :) Вива Ла фридом оф спич. Фак д фридом оф чоис...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
И јас ќе го забележам истото.
Жити паметот нивни недораснат доколку мислат дека се нешто посебни и дека би успеале со тоа што ќе се разголуваат на млади години, ќе се перверзат како стигнат и ќе пеат "демек" несекојдневни песни.
Плавата мислам дека убаво ми пееше (кога беа гости кај Сузето и Александар), но тоа е една голема штета, доколку е така. Ќе и пропадне и талент и се` од немање идеи како да се успее.:toe:

п.с. А споредбата со Тату нема врска ... тие беа откачени, интересни, несекојдневни, а овие можат само да сонуваат дека се такви ...
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Дивајн напиша:
И јас ќе го забележам истото.
Жити паметот нивни недораснат доколку мислат дека се нешто посебни и дека би успеале со тоа што ќе се разголуваат на млади години, ќе се перверзат како стигнат и ќе пеат "демек" несекојдневни песни.
...
Барем да се разголеа...

Инаку, песната им беше несекојдневна. Несекојдневно ретардирана.
Прогноза= за 2 години ќе ги гледаме на Планета. Или на евросонг :)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Serpico напиша:
Барем да се разголеа...

Инаку, песната им беше несекојдневна. Несекојдневно ретардирана.
Прогноза= за 2 години ќе ги гледаме на Планета. Или на евросонг :)
Eдната од нив веќе беше на евросонг првата година кога се приклучивме на таа манифестација :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom