Taboo, бледа копија на Tatu или...?

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
shura напиша:
haha...jas pa duri i go simnav spotot da vidam sto cudo e...citav vo nekoi vo vesnicive za niv...pa i web strana...si vikam daj da vidam sto cudo e...ama toa da ti bilo beter od bugarkive...barem kaj bugarkive ima sto da vidis..si pustas planeta i si pustas winamp...a ova...NE IDE...aj moze vo slednite spotovi ke se soblecat:zlo:
АЈ дај линк да го видам и јас спотот па да дадам некој кометар :D:helou::helou:

Едит:Абе зш кај мене не се отваре web страната???излегува една вонземјанска глава и цело време се осветлува по малко и повторно се затемнува????
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
типките се патетични, песната е срање, спотот исто така и то. Не ги бива... Али и онака ќе ги снема за неколку месеци...
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Глупост на годината. Џабе фрлаат пари, осудени се на пропаст :helou:
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
МОРЕ какко би и заверил семестар на плавана:drk:
 

CT

Член од
21 февруари 2007
Мислења
384
Поени од реакции
2
Abe.. dobro, da recheme vo pravo ste so komentarive.. no mislite na ovoj nachin: ako ne gi cenime nie kako publika, koj ke gi ceni?
Zemete gi primer bugarive, si gi pravat svoite pejachki gospod, a realno poloshi se duri od nashite. (kako kvalitet na muzika, ne rozhdenden... megju redovi)
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
Брат не ги бива ама баш ич...како да ги ценам...па не сум будала...отерај све у П.М. и батали ги бугариве...тоа е друга приказна
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Што ги е**те? :)
Оставете ги да си уживаат во семи-лезбејските фантазии :)
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
А спотот од кај да го симнеме??? Линкче да дадеше некој да го погледнам па да коментирам и јас.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
ej stvarno, koja im e stranata or something..bas me zanima:) nejkam da mrcam na prazno, a mn sakam da mrcam :zlo:
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
од што се добри и сајтот им го бутнале..ХАХАХАХАХАХАХАХ!!!

btw линкот беше www.taboo.com.mk
 

*n0t*0rd!nary*

~*SimplY UniQue*~
Член од
5 февруари 2007
Мислења
126
Поени од реакции
4
Спотот можете да го погледнете тука . Мене искрено не ми се допаѓа.
Уживајте :) :smir:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
го гледав спотот пред некоја минута на тв. ги жалам девојчињата.. шкарт песна, спот... нема да успеат.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ќе испеат 2-3 песни и толку ќе им биде.Кога 4Плеј што на М2 победија направија 10 песни и толку им беше што останува за овие.
Инаку песнава не е некој хит па за да се прослават нешто така да не мислам дека ќе бидат некој бум на сцената.
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Don't like it!!! Баш и не ми се некоја копија на тату, пошто типкиве се далеку од нив. Само што го гледав спотот и искрено ич не ми се допаѓа. Со серијата, сите се запалија по тие волшебнички, па ај и ние, може повеќе ќе не сакаат :pos: Ај малце голи, машкиве ќе се запалат, ќе не гледаат ова она. Абе незнам, глупо ми е да коментирам ама женскиве ич не ми се допаѓаат(се мисли на групата). Првпат ги видов во емисијата на Лила. Бруки живи беа(сирот Бојан:pos:). Не ја коментирам емисијата - кој гледал знае што мислам. И не верувам дека долго ќе издржат. Прашање е дали уште една песна ќе успеат да извадат. Брзо ќе се заборават:smir:
 

The_Joker

Right Place, Right Time
Член од
23 мај 2006
Мислења
122
Поени од реакции
0
Se snashle devojchinjata sea so da praime. Sea dali ke gi forsiraat ili ne toa e prashanje. Abe pa so neka produzat, ako ne gi biva moze ke biva za humor i gafovi po telivizija ili spotovi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom