Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.404
Поени од реакции
21.968
За вечерва не ми се верува дека Дортмунд ќе тепа регуларно, значи кој планира да ја игра двојка нека размисли добро. Прво Дортмунд секоја година испаѓа рано од купот, тоа е традиција и посебно против тимови од втората или третата Бундеслига. Сега со Фортуна играат против првиот од втората лига.
Второ: Кај Дортмунд не играат доста првотимци: Шмелцер, Субитиќ, Сантана, Бендер, Геце, Бариос, Лајтнер... значи Овомојела кој игра десен бек би требало да игра централен со Хумелс. И со тоа очекувам доста голови и кај Дортмунд, и кај Фортуна.

Мој типови: 3+ и 1X за Фортун
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Куповите ќе ве изгорат ако ги уплатете :icon_mrgr:
Шо убави коф има сериа а и премиер лигата за фаворитите :love:
Милан 2
Наполи 1
Рома 2
Ливерпул 2
Њукасл 1
Арсенал 2
Ман Јун 2
Сити 1
Mонтепље 2
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
119
Поени од реакции
84
За вечерва не ми се верува дека Дортмунд ќе тепа регуларно, значи кој планира да ја игра двојка нека размисли добро. Прво Дортмунд секоја година испаѓа рано од купот, тоа е традиција и посебно против тимови од втората или третата Бундеслига. Сега со Фортуна играат против првиот од втората лига.
Второ: Кај Дортмунд не играат доста првотимци: Шмелцер, Субитиќ, Сантана, Бендер, Геце, Бариос, Лајтнер... значи Овомојела кој игра десен бек би требало да игра централен со Хумелс. И со тоа очекувам доста голови и кај Дортмунд, и кај Фортуна.

Мој типови: 3+ и 1X за Фортун

Fala za infovo. Sea bas sakav da razgleam so koj sostavi ke igraat vecerva. I mene mie malce sumliva poso iskreno Zweite ja smetam za jaka liga, koa mozam gi gleam i sekoas imaat polni stadioni i uvek ima dobri utakmici. A Fortuna ako ne se lazam prviot poraz doma go imase sea od Paderborn, taka da najdobro ovaa na golovi da se igra.


P.S pazete go likov :D steta ne igral sistem : http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1526-6502075-939
 
Член од
7 декември 2011
Мислења
283
Поени од реакции
83
Real 1 @1.07
Bayern 2 @1.25
Heracles @1.35
Sevilla 1 @1.25
Xanthi 2 @1.40
Milan 2 @1.60
Dortmund 2 @1.65

Uplata : 100 den
Koef : 8.34
Dobivka 832
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Imam dojava za deneska:Gijon - Mallorca tip 2, jas ke ja igram za 100 evra koj saka neka me sledi.
Ајде да видеме слика од ливчето па и ние ќе уплатеме ;)
Пред две недели ме изгорете со Нови Пазар сега па со ваа ли :pos: :нинџ:
 

KvAzI

Дипломиран Ѓубрар
Член од
3 септември 2007
Мислења
172
Поени од реакции
49
Kosice - Zilina = двојка :sneaky: 4,70 коефициент
--- надополнето: 20 декември 2011 во 15:24 ---
Словачка Хокеј е ова ;)
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.371
Поени од реакции
322
Kosice - Zilina = двојка :sneaky: 4,70 коефициент
--- надополнето: 20 декември 2011 во 15:24 ---
Словачка Хокеј е ова ;)
Zosto druze 2 ovde?Baras iznenaduvanje ili imas nekoe info..Jas bash ja gledav za cist 1,Kosice lani sampioni bea,rastur napraja vo play off-ot so samo eden poraz.I godinava gore se,predhodnata ja izgubija,zosto bi izgubile uste edna?Ako imas nekoe info podeli!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Апоел 3+ 2.04
Кристал Палас 3+ 1.93
Брага 3+ 2.04

Што ги ебам, ќе ги сечам.
Значи која среќа ме следи во последно време.

Го „уплатив“ ливчето од горе и идам во 21:00 да проверам резултати...кога гледам не ми го уплатиле, не знам како.

И одма на брзина ставив тоа што остана...

:icon_mrgr:
Да останеше тоа од погоре, ќе паднев на Кристал Палас, овака со тешки маки си фатив 12€, иако се откажав од Брага после 2:0.

За денес:
Баерн 3+
Милан 3+
Фортуна 1Х
Севиља 1
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
56
Поени од реакции
5
EVIAN - MONTPELLIER 2 @ 2.45
VALENCIENNES - LYON 2 @ 2.5
Овие ќе ги играм јас. Интуитивно :sneaky:
Изненадувачки големи коефициенти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom