Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Луѓе гледајте ја Макаби Хаифа.....јас најдов стрим....и полувреме судијава го свирна у 44' минута:pos::pos::pos: .....а по играњево на теренов утакмицава е местена за сите пари.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
за да не плакаат данок кладилниците
aу и ова го немав слушнато кој кладилници данок за играчите е тоа да не ти сопира тебе при добивка данок е тоа го делат..
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
Брат ти чим имаш да ставиш 8000 ден....тогаш зошто ти е да се кладиш....оди потроши си ги со кејф....од коцка нема поголема зараза.
.
.
.
.
п.с Луѓе дај бе кажете некој тип за утре?!
 
М

Мартин`

Гостин
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
Чим имаш пари да фрлаш по 3000/4000/8000 на ливче најди си преку викенд 2-3 утакмици со 3-4 коефициент вкупно и така уплаќај полесно е..
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
Астон Вила се тапа годинава,кој те натера нив да ги бркаш на нерешено...
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
Пријателе чим си почнал со прогесија се оди до крај... на почеток треба да се договориш со себе до кај ќе идеш, ако прекинеш а си имал пари да играш ќе пукнеш од мука што ти ја дало... лично не верувам дека ќе биде со арсенал, али не се знае... препорака до тебе... бркај прогресија 1у2, 2у1 а не X, така ќе треба да го креваш на секое 4-5 коло а не секое
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Реал што прајт утре со трет тим ќе играт да го одбегаваме или?
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Да си се пофалам јас и вака јавно, си ги заглавив парите за нова година на астон вила. Четврто коло нема дадено х, а сеа треба да ставам 8000. Па би сакал да чујам ваше мислење за утакмицата со арсенал. :D
кај ги најде вила
ако веќе играш така, играј тим што нема изиграно нерешено што повеќе натпревари..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom