Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Ф

Фил Ајви

Гостин
еве сега читам и подобро така отколку да ризикува посериозна повреда

епа ништо, тогаш се уфрлува Мареј кој ми е доста посигурен отколку Ферер на пример
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
значи Санта Фе се Злато од екипа за да фатам и пенал во 90мин прават :vozbud:WIN:D
--- надополнето: Nov 11, 2011 10:47 AM ---

А баш планирав да го изиграм на Цонга не можеше барем 1 гем да изигра да фатиме лезецки парички :mad:
У 90та хахха...ајде честито да се множат....
--- надополнето: Nov 11, 2011 10:49 AM ---
еве сега читам и подобро така отколку да ризикува посериозна повреда

епа ништо, тогаш се уфрлува Мареј кој ми е доста посигурен отколку Ферер на пример
Јас мислам да го играм Ферер 2-0 у сетови да победе....:)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
koj se kladi online neka proba Srbija odbojkata vo zivo a tepa Srbija
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.629
Поени од реакции
10.343
денес нема да ме чуди сите во баражот ако излезат Х

инаку ќе пишам

босна ГГ
германија 2
шпанија 2
белгија 1
франција 1
ирска Х & 0-2г
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Нешто читаах повредени репрезентативки имали Србинките и дека ке биле ослабени...Али кој ги знае не пратам одбојка ич...
Јаки ли се овие Јапонките?!
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
Нешто читаах повредени репрезентативки имали Србинките и дека ке биле ослабени...Али кој ги знае не пратам одбојка ич...
Јаки ли се овие Јапонките?!
igraja godinava so japonija vo gosti tepaja 3-0 a i japonkive gi gledav ne se neso posebno izgubija i od italija i od kina so se poslabi od srbija iako srbinkive se so pomlad sostav se drzea dobro i so Brazil i so Germanija koi se olimpiski sampioni Brazil
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Уругвај - Чиле 1, за Чиле нема да играат Видал и уште тројца првотимци поради недисциплина а и без тоа Уругвај е посилна екипа така да ова е кец на денот според мене

Португалија x2, Босна има проблеми со одбраната - троица што се стандардни во последната линија нема да играат и најверојатно некој од средината ќе биде повлечен поназад, ќе биде тврд дуел и реално и од обложувачки аспект тешко Босна да слави победа но навивачки ќе се надевам да се случи тоа па можно е и да ја избегнам

Македонија до 21 1-1&3+, ќе се брка првата победа после пауза од две години и ова е вистинскиот противник да се направи тоа и затоа победа и тоа три гола е единствената опција, ако не го направат тоа нека се убијат сите до еден, што е и буквално изјавата на тренерот

Цонга да земе сет против Ноле, реално гледано Цонга има доста големи шанси да го добие Ноле кој е сеуште недолечен така да ова би требало да биде посигурната варијанта

многу ме влече да изиграм пролаз за Португалија 1,4 квота (на многу од фудбалерите на БиХ им се заканува суспензија во повратниот дуел ако добијат жолт) и да сврзам со уште два типа од по 1,1/1,15,/1,2 за поголема уплата бидејќи како што реков реално и објективно е многу тешко да се случи спротивното но некако срцето не ми дава така да ќе се одлучува во последен момент
стави ја со Ирска да мине и уште некоја по 1.10-1.15
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.554
Поени од реакции
1.813
zbog pijanke selektor cileo vratio kuci sledece igrace
Arturo Vidal Juventus
Gonzalo Jara WBA
Jean Beausejour Birmingham
Carlos Carmona Atalanta
Jorge Valvidia Palmeiras

prv tim se ovie?
 
Член од
10 август 2010
Мислења
323
Поени од реакции
138
tiket 1
Oman-Australia 2 & 2-3 3.00
UAE-R Korea 2 & 2-3 3.10
Ukraine-Germany 2 3+ 2.40
kvota 22

Kuvajt 1 2-3
Holandija 1 2+pp
S.Arabija 1 2-3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom