Supernatural

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Бегај бре, пе'ер. :D

Супер крај. Многу добар. (y)
Гледам на апликацијава ќе има уште една епизода, претпоставувам ќе биде за снимањето...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.235
Поени од реакции
41.551
лонгсторишорт, барав серија за лаганица глеање без теории без мислења без ова без она, без смарање за глума, ефекти и слично, едноставна вожња и гоу вит д флоу, изборов ми падна на SN и знаев дека нема да зажалам, НЕЈСЕ, до 6та сум али моментов вредеше да го спомнам на темава, гарант е наназад стаен кога се издесил далечната 2010 кога заврши 5та сезона ...

Најдете бољи entrance на било што било каде од овој на четвртиот јавач на апокалипсата у серијава



Едноставно жнее сценава.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Ја бива ли серијава? :D Се излажав и ја почнав, интересна ми изгледа.
Не сум фан на вакви ствари, ама ако можев и ги изгледав Волшебнички(оние вистинските, не овие моменталниве), ќе помине и ова :)
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.619
Поени од реакции
12.431
Ја бива ли серијава? :D Се излажав и ја почнав, интересна ми изгледа.
Не сум фан на вакви ствари, ама ако можев и ги изгледав Волшебнички(оние вистинските, не овие моменталниве), ќе помине и ова :)
До крај на 6та ќе ја гледаш од квалитет, до крај на 12та од лојалност а после тоа because of the memes :D
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Веќе се излезени првите три епизоди, ги изгледав, и на позитивната страна можам да ја ставам перцепцијата дека подналикуваат на првата сезона од Supernatural. Се надевам дека нема да излезат од коловозот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom