Stillissimo

  • Креатор на темата Ece
  • Време на започнување

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Зарем уште ли ја емитуваат?
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Е андеде, леле, леле...Тоа му е работата на девојчето, да критикува. Таа барем се разбира за разлика од другите, има вкус и не е сељанче. А сите останати, бидете кул и нека не ви е гајле кој што зборува, особено ако тој некој, не го почитувате. :helou:
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
92
Поени од реакции
1
Гледам,не ми се допаѓа нејзиниот стил ама кога се во прашање нејзините критики за модните утки секогаш ми се чини дека е во право:smir:
 

Anele

princess without a crown*
Член од
3 јануари 2009
Мислења
135
Поени од реакции
4
Mi se dopagaat ponekogas nekoi od modelite...vsusnost vo emisijata ne se prezentira nisto novo samo ona sto e aktuelno niz skopskite butici...
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Понекогаш гледам али многу ми е глупа емисијата, а уште поглупа водителката.Зборува за мода и облека а некогаш кога се облече уфф тоа ни баба не го носи :pos2:
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
критиките и се најчесто на место. Ама не ми се свиѓа што се што промовира е од zara(мислам). Разбирам дека и е главен спонзор, ама од што ја ицрпи целана продавница више се едно па исто. И Каролина ја облекува ко униформа да и се кратки панталони, и се едни исти материјали
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Понекогаш гледам али многу ми е глупа емисијата, а уште поглупа водителката.Зборува за мода и облека а некогаш кога се облече уфф тоа ни баба не го носи :pos2:

Epa zatoa so ni baba ti ne go nosi ona si e unikatna vo oblekuvanje...Kritikitie i se na mesto.

Druga rabota e sto imam slusnato deka e mnogu arogantna kon klientite koi i vleguvaat vo butikot.
 
M

M del Mar

Гостин
Абеее баталете вакви емисии!Која е она да критикува кој како си се облекол...секој си има свој стил и секој си се носи како што му е убаво и тоа го прави среќен!(ако она мисли дека не е убаво некој да носи вакво одело со таква вратоврска друг го има спротивното мислење)
Нема шо да праи па ај една емисија на тв...ке критикувам луѓе...сите треба да се носаткако мене..абе ајде...
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Неможам да ја гледам емисијата заради водителката :tapp:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Koa беше на а1 глеав почесто сеа не сум ја фатил на тв, инаку сакам да ја глеам.
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Јас се имам запознаено лично со Цаци Паковска и се зачудив од нејзиното однесување.
Бевме со сестра ми кај неа во бутикот и топло не пречека. Не е воопшто истата Цаци како што се прикажува на ТВ.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Јас се имам запознаено лично со Цаци Паковска и се зачудив од нејзиното однесување.
Бевме со сестра ми кај неа во бутикот и топло не пречека. Не е воопшто истата Цаци како што се прикажува на ТВ.
Ептен е фина.
Дури и за матура пред 5 години кога баравме фустанчиња ни рече ако ни треба совет слободно да отидеме и ќе ни даде. Ни кажа со што да искомбинираме еден фустан и со која боја чевли одговара и додатоци. Бесплатно, иако ништо не и купивме. И ни кажуваше хит комбинации, што е тренд итн.
Јас затоа што неколку пати и имам одено во продавницата и знам дека е фина и на телевизија не гледам негативно на неа. Едноставно цурата си кажува критики според неа, како што ние си оценуваме пример на кајгана.
Секој си има право на збор.
Сите сакаме пофалби, а се лутиме на критики, кои мора да се составен дел од животот.

А сега има стилисимо?
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Ептен е фина.
Дури и за матура пред 5 години кога баравме фустанчиња ни рече ако ни треба совет слободно да отидеме и ќе ни даде. Ни кажа со што да искомбинираме еден фустан и со која боја чевли одговара и додатоци. Бесплатно, иако ништо не и купивме. И ни кажуваше хит комбинации, што е тренд итн.
Јас затоа што неколку пати и имам одено во продавницата и знам дека е фина и на телевизија не гледам негативно на неа. Едноставно цурата си кажува критики според неа, како што ние си оценуваме пример на кајгана.
Секој си има право на збор.
Сите сакаме пофалби, а се лутиме на критики, кои мора да се составен дел од животот.

А сега има стилисимо?
Има во сабота наутро некаде околу 12 :smir:
јас бев со сестра ми за тоа што го има во емисијата за усовршување во шминкањето. Поседовме со неа додека го чекавме камерманот да дојде си направивме муабети ептен фино не пречека, и кажа на сестра ми да не се срами пред камерата дека и она греши понекогаш... Се на се топ личност е Цаци и ми остави многу добар впечаток.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom