A
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Спомна дека си 180cm/55kg, така?
  Јади повеќе леб и тестенини гарант ќе се поправиш.

  Поздрав.
  Јас би рекол дека не постои ( сеуште ) таква круна која би била доволно добра за тебе.
  Јас не смеев да го носам говорот во печатена форма. Тоа е директна дисквалификација. Ама прашај си за секој случај. Односно, на сцена говорот ти е само од штета, те деконцентрира и ти го одзема вниманието.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom