Steam: Официјална дискусија

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
hehe da doznaat nemozat ednostavno ti davam jas na tebe user i pass od moj acc i ti go koristis taka da nema shansi da ti zemat
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Добро сега, вие сте со понова технологија. Обично ние (јас и мислам многу народ) пуштаме подарок. (10 секунди е процедурата) (Select Game, Is This A Gift - Click, Enter Required Info, Click Finish :))

Steam News:

Day of Defeat: Source сега има цена од само 5$. Понудата трае до 10 Јули.
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
dobro taka koga kupuvas so creditna plakas tamu 12 i nesto dolari ali ja gi zemam nesto poeftino so nekolku bonus igrici
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Добро, отвори си тема "Нелегални Стеам Акаунти" и да видаш дали нема да ја избришат. Тука пишете нешто поврзано со игрите, сервери на кои играте итн...
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Serverite se top ke si najdes i serveri i so 10 ping za citeri...hmmm neznam ali gi ima nesto pomalce od nonsteam poso se plasat da ne im stane VAC BANNED pa posle da igraat samo singleplayer ali pak gi ima i toa dosta
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Info about VAC: VAC не банире одма, ке помине некое време (саати, денови) па ке ти го банире акаунтот, и нема да може да играш на било која игра од Валве преку Стеам. (онлајн)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Ок, околу тие фри игриците..
Dl од халф лајф.. детмечот и lost coast..

Пиша дека и ти ги имаш, линкче за пач како да ги играм онлајн... пп или мсн плс :kesa:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
My Steam Collection:



Coming Soon, Possibly Tomorrow: Day Of Defeat:Source, Ricochet, Deathmatch Classic, Counter Strike, Counter Strike Condition Zero, Day Of Defeat, Team Fortress Classic...:vozbud::vozbud::vozbud:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Некој да не продава хакирани стим акоунти ако продава ПП :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Денеска има попуст на сите CS игри, проверете ако сакате, 1.6 е 5$ ~ 200 денари. (малку касно пишам ама не бев дома овие денови).
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Добро бе ти Стеам само за кантер ли мислаш? Тоа ти што викаш е ретаил, не е стеам не треси глупости. Јас темава ја отворив за клиентот, не за цс.

Сите други "дилери" на Стеам е нелегално, ако Валве дознаат за тоа отиде акаунтот.
Jugoton e legalen..:smir:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Југотон продава Steam? :lol: Get your mind together... :pos2:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Мац, ај затвори темава... Тешка дискусија се дешава. Очигледно некои не знаат што е ретаил а што дигитал...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom