#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
Koj ja pravese grupata na fb da dade admin na nekolku luge da ne moze sekoj da prifaka clenovi vo grupata,preventiva !!!!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Не не , сите други страни работат, не е до нетот, не до Близу барем.....само Кајгана прееска не отвараше (проверив на Downforeveryoneorjustme) така да сигурно инфо е, добри 30-на минути беше off, како и пред 5-10 минути на кратко.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
дај те ми изјава на шпански да ги заредам
#EPNGanadorIndiscutible - топ твитот има само 50 ретвитс we can beat that
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Дали му правит ревит и на негови, или само за тоа што е поврзано со нас?
Јас колку шо гледам прави ретвит на све живо и диво поврзано со ислам, ама нема врска битно е шо има многу фоловерс
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.372
Поени од реакции
16.571
Дечки, нетов ме заебава лошо. Па да не шалтам низ страниве, дај кажете ми дали имаме шпанска верзија напишано?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
слабо одзив некако на твитеров момци или мене ми се чини :S
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
people dajte koj pravese grupata neka napravi nesto vo vrska so prifacanje na nopi clenovi :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: da ne moze sekoj :(((((((((((((((((((
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Јас колку шо гледам прави ретвит на све живо и диво поврзано со ислам, ама нема врска битно е шо има многу фоловерс
Муабетот ми е дали се враќа со "услуга" ако он ти прави ретивт (на твоја хаштаг) и ти да правиш или не мора? не го познавам Твитерскиот бон тон, па затоа прашувам.
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
колку време трае суспензија на твитер?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom