#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
http://www.plusinfo.mk/vest/42096/Koj-si-igrashe-so-Erdogan-za-da-isplashi-so-podelba-na-Makedonija#tabs-1
Повели и официјален демант од Ердоган. Така се застанува на страна на радикални
исламисти. Ако е така, тогаш зошто не ја подржуваат Сирија.
http://www.plusinfo.mk/vest/42096/Koj-si-igrashe-so-Erdogan-za-da-isplashi-so-podelba-na-Makedonija#tabs-1
Повели и официјален демант од Ердоган. Така се застанува на страна на радикални исламисти. Ако е така, тогаш зошто не ја подржуваат Сирија.

Се радувам за ова!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Кој го постави видеото на YouTube ? Во description нека вметне линк од групата на фб !!!!
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Массоваја акција протеста с антиалбанскими лозунгами, устроеннаја вскоре после этого убијства в Скопье, вылилась в столкновенија с полициеј.

Ova mi e malce chudno:cautious:
Сите ставови се чудни. Некако воздржани... На момент помислуваш дека ја согледале вистината, а потоа сосема ладно внесуваат двоумење. Чудно!
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Имам screenshots од тие „медиуми„
Да не заборавиме, и еден извесен модератор (кој за себе мисли дек е убав) со извесно етничко потекло се информираше (и ги користеше) овие медиуми.
Па види вака.. само персони коишто не можат и немаат капацитет да ја користат својата самосвест би рекол, паѓаат на вакви вести од овие пропагирачи на шпекулации и свршуваат на истите.
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Можеби треба на сите објави што ги забележуваме да им испраќаме појаснување или демант. Никогашне се знае од каде им се информациите. Не верувам дека прават некоја длабока и релевантна анализа.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.887
Поени од реакции
16.128
Не заебавајте.. овој по утепан е ..ни твитови, ни следачи има..
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Па види вака.. само персони коишто не можат и немаат капацитет да ја користат својата самосвест би рекол, паѓаат на вакви вести од овие пропагирачи на шпекулации и свршуваат на истите.
Какви наивни луѓе живеат на планетава. Ниеден политичар не би изјавил ваква радикална работа во јавност. Ама затоа па одма можеш да осетиш по ваква работа, кој што ти мисли од комшииве. Срцки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom