#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Сомнително лице има добри комбинаторики со it's awkward when, ретвитајте го и пазете го и тапетарот, јас за саат време ви се приклучувам.
 
M

Muranyi

Гостин
Жити се ???? 500 евра за брада ? :facepalm:
Не знам за брада,ама имам другар Муслиман кој тврди дека вехабиите земаат 300 долари месечно за да бидат тоа што се.Тој вели дека Америка им ги дава парите,јас му тврдам дека се од Саудиска Арабија тие пари,ама џабе:)И да,има вехабии во големата џамија во Јаја Паша кои вели тој не ги сака никој,ама залудно има џамии каде се инфилтрирани и имаат моќ.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Може ли некој да ми ја прати сликата од денешните протести во Албанија?
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
VLJ можеш ли да го преведеш тој текстот мислам беше напис во кој муфтијата кажуваше дека долго време самите муслимани предупредувале на присуство на радикални исламисти. Ако некој му текнува по кои сајтови беше објавен нека го постира овде.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Толку од мене, сестра ми ме брка семинарска ќе прави.
Пазете ја групата на фб (y)
нека не се мачи, кажи и да се зачлени овде и нека отвори тема „MI TREBA SEMINARSKA< ITNO E!“... :icon_lol:

посилно од мене беше, sorry! :X3:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Се надевам дека не е точно, но што лиферуваат?!
http://www.plusinfo.mk/vest/42096/Koj-si-igrashe-so-Erdogan-za-da-isplashi-so-podelba-na-Makedonija#tabs-1
Повели и официјален демант од Ердоган. Така се застанува на страна на радикални исламисти. Ако е така, тогаш зошто не ја подржуваат Сирија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom