#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
https://twitter.com/#!/ ova e mojot nov tviter prviot mi go blokiraa stavete me na lista :cool:
--- надополнето: 7 мај 2012 во 20:03 ---
i

i ja nemozev nekoe vreme da vlezam so se desavalo :cautious:
и ја бе... може некој официјално нешо да каже.. или процедурално си падна самииот форум :icon_mrgr:
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Моментално сум на страна 266 од темава и читам околу групата на фејсбук што е.

Подобро ќе биде кога ќе ја Share-нувате страната да ставате нешто во инфо, а не само Share.

Еве јас како направив:
likelike.png

Сега уште малку спамспамспам. :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.800
и ја бе... може некој официјално нешо да каже.. или процедурално си падна самииот форум :icon_mrgr:
5 пати пишав,уште ли треба?
Прочитај една страна поназад за да не се повторувам.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Ти личам на човек што се заебава со вака сериозни работи?:eek:
Знаев дека се они, (DDOS) уште пред да пише било кој овде, ама сакав да се осигурам...знам неколку од нив лично, цел живот се на компјутери.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
5 пати пишав,уште ли треба?
Прочитај една страна поназад за да не се повторувам.
јаооо... па дали они знаат дека коа пробуваат да ја кик даун кајгана само може контра-ефект да си напраат, па сами да се нокаутираат. Господе боже која патетика од луѓе
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Луѓе каква е ситуацијава на твитеров! Јас сум на еден форум интернационален се тепам со едни, 5433524 блогој и слики и чуда испраќав, очекувм бек уп, има ли странци со твитојве или уште не? You own me big, everyone want to date me now ahhh :pos:
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
ahhahahahah ne napisa i deka ke ti pravat:drk:

Заборавив :D

Луѓе нека не ве плашат, така тоа се влегувало во компјутер, од лигуши ко нив кои незнаа ништо друго на компјутер освен да твитнат.
 
M

Moon Child

Гостин
Луѓе ширете ја групата на фб. Испраќајте покани на пријателите, особено ако имате странци. Ептен слаб одзив има таму, околу 200 лајка само.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom