SOTW Натпревар #19 [Дискусии]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
479
Се работи за графика така? Ај објасни ми се до детал што е натпреваров и што треба да направам.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Лик од бетмен или исклучително бетмен? :/
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Јас направив со Џокер, сепак пак е од бетмен. =)
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Гласот оди кај инфекцијата инаку имав изработено креација ама заборавив да ја поставам :(
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
мојот глас оди на кобра.другите ми се премногу наџиџани.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.497
Поени од реакции
2.356
да имаше втор глас би го дал за Рајан Гигс.
Anyone can be a hero :)
 

Стоименов

мало сутра
Член од
13 мај 2009
Мислења
685
Поени од реакции
282
инфекшн е најдобра инаку да можев втор глас ќе даев за смртта
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Не сакав претходно да се фалам . . не дека е нешто посебно :noze:
Не ми е завршена нешо боите не се ускладени . . :D има доста работа на ова ама нах помина натпреварот,идеме на следната тема,инфекцијо гледај да ставеш добра тема да не се караме :)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Не сакав претходно да се фалам . . не дека е нешто посебно :noze:
Не ми е завршена нешо боите не се ускладени . . :D има доста работа на ова ама нах помина натпреварот,идеме на следната тема,инфекцијо гледај да ставеш добра тема да не се караме :)
Ме густа..
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom