SOTW Натпревар #19 [Дискусии]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Па давајте предлози за нова тема..кој и да е победник ќе му е од корист :icon_lol:
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
ти си тој што одлучува ти победи сеа стави нешто :) па ќе се снаоѓаме некако :D
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Не сакав претходно да се фалам . . не дека е нешто посебно :noze:
Не ми е завршена нешо боите не се ускладени . . :D има доста работа на ова ама нах помина натпреварот,идеме на следната тема,инфекцијо гледај да ставеш добра тема да не се караме :)
Не ти е лоша, ми се допѓа идејата, и текстот, само не ми се допаѓаат потписи кои се скоро квадрати
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
Мене искрено не ми се допаѓа анимацијата во твојот потпис :D хехехе мала шала
Колку шо разбрав не ти се допаѓаат моите избрани димензии така ? :D ќе пробам да средам наредните натпревари . .
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom