Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

Aexil Kong

Entrepreneur
Член од
14 август 2014
Мислења
742
Поени од реакции
529
Ајде да ја напуштиме оваа лига зошто останавме уште 5мина и не е интересна веќе.
Ако се најдеме повеќемина да пуштиме нова со ограничен буџет и empty squads по можност за да биде поинтересна.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
3.383
Поени од реакции
4.792
Депортиво се слободни во: 396771
Неколку луѓе од форумов играме,.лигата е преинтересна, сите менаџери се квалитетни. Разгледајте ги депортиво имаат солиден тим и веројатно имаат солидно кеш пошто чемпионс не играше една сезона. Сега.почнува трета сезона и имате.многу слободни играчи.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.747
Поени од реакции
34.771
Депортиво се слободни во: 396771
Неколку луѓе од форумов играме,.лигата е преинтересна, сите менаџери се квалитетни. Разгледајте ги депортиво имаат солиден тим и веројатно имаат солидно кеш пошто чемпионс не играше една сезона. Сега.почнува трета сезона и имате.многу слободни играчи.
Немаат ништо кеш, околу 2 милиони. xD Ќе ви се вратам јас за некој месец, до тогаш уживајте и земете некоја титула. :D
 
На врв Bottom